Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek szoláriumba ah egyszer tudják hogy sugárzik?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem, hogy már többször bizonyítva van hogy káros sugarai vannak, bőrrákot okozhat, de egyszerűen nem érdekli őket...


Főleg hogy a terhes nők, meg a szoptatós anyák is bejárnak nem beszélve a tinilányokról...

Fontosabb nekik egy barnább bőrszan mint az egészségük, esetleg az életminőségük? Mert egy rákos élete nem fenékig tejfel, a sugarak meg ki tudja még mit okoznak...


Az emberek mégis járnak...Miért?


2009. okt. 28. 17:07
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
77%

én nem járok.

tényleg egészségtelen

2009. okt. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
90%
mert mindenki úg yvan vele,hogy"áá én velem nem fordulhat elő"
2009. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
60%

miért ülsz autóba ha tudod h rosszhatással van a környezetedre?

miért nem veszel energiatakarékos hűtőt, mosogépet, stb ha tudod h árt a környezetnek?

miért iszol alkoholt ha tudod h májrákod lehet tőle?

miért nem jártok szűrésekre ha tudjátok h veszélyes ha kihagyjátok őket?

mért cigizik, aki cigizik?


neked nincsjobb dolgod? amúgy meg aki időnként el-el járogat a szoliba az kb annyira lesz bőrrákos, mint amilyen esélyes te májrákos leszel, ha időnként fogyasztasz egykis alkoholt. (vagy talán te soha egy cseppet sem iszol? ünnepek, pezsgő, stb?)

sztem előbb mélyülj el kicsit jobban ebben a szoli és bőrrák kialakulásának esélyei és veszélyeben, ne légy teis tipikusan azaz idegesítő kategória, aki hall vmit, de 0 hozzáértéssel már terjeszti és mélyen elítéli.


egyébként én nemjárok szoliba, életemben 2szer voltam, a szalagavatómon, és a nyaralásom előtt.mielőtt ezlenne a felháborodás oka h én biztos egy szolis pi-csa vagyok. mert nem. csak kicsit utánajártam a dolgoknak...

2009. okt. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
98%

Igaza van az előttem szólónak.

amúgy a szolinak inkább az a hátránya hogy egy idő után tök sárga és ráncos lesz az ember bőre...

Aki meg kismama létére szolizik, az egyszerűen nem normális!

2009. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%
17:37-nél van a pont :) teljesen igaz!
2009. okt. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Figyi ha nem is kapsz bőrrákot, akkor is befekszel a sugárzás alá!
2009. okt. 28. 17:58
 7/34 A kérdező kommentje:

Kicsit más autóba ülni, vagy koccintani ünnepeknél, mert barnának lenni a legutolsó dolog amire az embernek kellhet, ahhoz már nagoyn kell unatkozni hogy valakinek az legyen a problémája hogy nem elég barna a bőre...


Viszont autóba ülni fontos, hiszen nem gyalogolhatunk 2 napot ha le akarunk menni a Balatonig. A kérdést feltehetném úgy is: Miért vállalják az emberek az egészségük károsodását egy olyna dologért, amire nincs szükségük, csak a fogyasztóis társadalom generálja bennük, hogy legyél barna ,mert az a szép?

2009. okt. 28. 18:05
 8/34 anonim ***** válasza:
61%

az UV sugárzásra gondolsz? ami a nap sugaraiban is benne van? he? remélem akkor nyáron nem teszed ki a lábadat a lakásból....amúgy tudtad h elvan vékonyodva az ózonpajzs és a nap sugarai vannak hogy károsabbak, mint a szolárium sugarai? gondolom ezt sem tudtad...

17.37-es voltam...:D

2009. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
43%

hmm...a balatonra vonattal is lelehet menni

és amikor ünnepekkor koccintasz azt miért teszed? nem kötelező...májrákot kaphatsz tőle, vigyázz!!!

2009. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Neeem azokra a cuki sugarakra amiket a geiger-müller számláló mutogat nekünk...

Mellesleg miért én vagyok a rossz?

Nem én találtam ki? Tényleg sugárzik, és tényleg aláfekszika sok 12 éves meg kismama.


Egyébként egész már befeküdni közvetlenül alá, mint a napon sétálni 20 percet, mert a szoli sokkal intenzívebb, ennek köszönhető hogy 6-10 perceket töltenek alatta az emberek...

2009. okt. 28. 18:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!