Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért járnak az emberek...

Miért járnak az emberek szoláriumba ah egyszer tudják hogy sugárzik?

Figyelt kérdés

Ezt nem értem, hogy már többször bizonyítva van hogy káros sugarai vannak, bőrrákot okozhat, de egyszerűen nem érdekli őket...


Főleg hogy a terhes nők, meg a szoptatós anyák is bejárnak nem beszélve a tinilányokról...

Fontosabb nekik egy barnább bőrszan mint az egészségük, esetleg az életminőségük? Mert egy rákos élete nem fenékig tejfel, a sugarak meg ki tudja még mit okoznak...


Az emberek mégis járnak...Miért?


2009. okt. 28. 17:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

a terhes kismamák tényleg nefeküdjenek a szoli alá. az felelőtlenség.


de 1-2 havonta egyszer befeküdni a szoli alá, egy nem fiatal lánynak, nem károsabb mint félóra napozás azokban a szép kis Uv sugarakban a balatonparton.

2009. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Hehe...olvastam én már itt olyan kérdést, hogy ha heti kétszer megyek szoliba az kevés? It tnem a havi 1-ről van szó...
2009. okt. 28. 19:03
 13/34 anonim ***** válasza:

Agymosás tudod...

Vannak buta emberek akik elhiszik hogy szükségük van a barnaságra különben kilógnának a sorból. Mert mikor nyáron sok barna ember van a parton te meg fehér vagy milyen már az? Nehogy már különbözzünk egymástól:D Sajnos sokan így vannak ezzel, letojják a mellékhatásokat, hogy rákosak lehetnek, hogy ronda lesz a bőrük 10 év múlva, különben is milyen messze van az még...

2009. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Hát ezek a plázacicák tiszta ránc lesz majd a testük de a hajukat 40 évesen is hidrogénezik és rózsaszínba öltöznek... :D

Na de ezt hagyhatjuk.


Amúgy a divatban is pont ezt nem értem, hogy a divat léynege elvileg a stílus meg minden és nem értem miért trend hogy mindenki ugyanolyan, az inkább szánalmas...Miért nem az egyediség a menő? Miért az egyenruha? :D


A szolárium is divat, bár annyira elterjedtek hogy mostmár ha elkezdene kimenni a divatból akkor a média által kezdiks zugerálni, hogy barnának kell lenni...

2009. okt. 28. 19:51
 15/34 anonim válasza:
ha azt nézzük akkor a napsugarai is egészségtelenek napozásnál (:
2009. okt. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

JAjj ez az a nap egésségtelen sőőőt hozzuk ki mindjárt hogy a szolizás egészégesebb mint a nap...

A napon sokkal több időt tölthetsz el mint a szoliban, vagyis a szoli sokkal egészségtelenebb mivel hamarabb emgéget, ráadásul a sugarak közvetlen közelébe fekszel...

2009. okt. 29. 08:28
 17/34 anonim ***** válasza:
Mert a napsütés még egészségtelenebb, ráadásul a naptól még ragyás is lesz az ember bőre. Amúgy nem vagyok szoli-párti, ezt az egész barnaság-mizériát sem értem: szidják a cigányokat mint a bokrot, de azért barnák akarnak lenni! Kissé ellentmondásos... Amúgy meg nincs szebb egy porcelánfehér bőrnél!
2009. okt. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Egyébként tényleg vicces, hogy megy ez a cigányozás, de mindenki olyan bőrt szolizik magára amilyen a cigányoknak van...furcsa!
2009. okt. 29. 11:37
 19/34 anonim ***** válasza:

A napozás veszélyes. A szolárium is veszélyes. nem hasonlítható össze a veszély azzal, ha valaki időnként megiszik 1-1 pohár bort (májrák), meg ha autóba ül (sokan nem válogathatnak az utazási lehetőségek közt). Meg is mondom miért: mert a szoláriumozást a hiúság generálja.

Ha valaki nem hiszi el, keressen rá és gondolkodjon el rajta, hogy milyen iszonyú anyagi érdekei vannak azoknak a cégeknek, akik szoláriumokat gyártanak, és itt nincs ellenlobbi: nincs olyan, akinek anyagi érdeke kapcsolódna ahhoz, hogy NE szolizzatok.

[link]

2009. okt. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Én is ezt próbáltam mondani, de te jobban szavakba öntötted egész más azért beülni a kocsiba (holott kockára tehetjük az életünket) hogy eljussunk messzebb lévő helyszínekre, mint befeküdni egy szoláriumba csak azért hogy barna lehess...

A barnaságra nincs szükségünk, csak a média azt szugerálta belénk hogy abarna bő a szép meg egsézséges, a fehér lehet hogy egy bizonyos határon belűl beteges, de még mindíg szebb mint egy 30 éves egy 50 éves nő bőrével...

2009. okt. 30. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!