Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tisztítjátok/ápoljátok...

Mivel tisztítjátok/ápoljátok az arcotokat?

Figyelt kérdés

2013. aug. 10. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szappan
2013. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nivea arctisztító tejjel. Áttörlöm vele, aztán hideg vízzel leöblítem.
2013. aug. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Himalájai sószappant használok utána, hogy ne száradjon ki a bőröm házilag készített arcmaszkokat rakok fel amiket neten simán meglehet találni. :))
2013. aug. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Még azt szeretném tudni, hogy mitől lehetne selymes, puha az arcbőröm? Kb 17 éves koromig semmit nem használtam az arcomra, mert egyetlen pattanásom sem volt és olyan selymes volt a bőröm...de onnantól kezdve jöttek elő a pattanásaim, soknak megmaradt a nyoma is :(

Már csak néha jön ki egy-egy pati, kezd elmúlni ez a korszakom. Most vagyok amúgy 20.

De a bőrom már nem olyan, mint régen...a "nyomokat" gondolom nem lehet eltüntetni, de szeretném, ha újra olyan puha és selymes lenne a bőröm...mivel érhetem el? Tustok ajánlani valamit?


(szappannal én is próbálkoztam, de az nagyon kiszárítja a bőrömet, a niveásat kipróbálom majd)

2013. aug. 10. 17:22
 5/6 anonim válasza:
Forever-től rendeltem még télen Propoliszos krémet és már az első használat után megvoltam vele elégedve. Már egy éve használom és csak ajánlani tudom. :))
2013. aug. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tisztításra most Garnier Pure Active pattanás elleni gélt használok, télen általában valami krémesebb lemosót (ilyenkor nagyon zsíros a bőröm, télen kombinált). Használok még heti 1-2x L'Oreal Pure Zone arcradírt (nagyon jó, de úgy tudom már nem lehet kapni sajnos). Néha ha eszembe jut citromos-szódabikarbónás pasztát kenem fel a pattanás utáni hegek halványítására. Reggel általában tonikkal törlöm át az arcom, krémet ilyenkor nyáron nem igazán használok, máskor a L'Oreal Triple Active Fresht vagy az Anti-Shinet szoktam, szememre meg a Triple Active Eyest. A sminket sminklemosó kendővel vagy gyógyszertári mosakodókrémmel mosom le.
2013. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!