Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arra, lennék, kiváncsi, hogy,...

Arra, lennék, kiváncsi, hogy, ti, hogyan, ápoljátok, tisztítjátok, mindennap, a, bőrötöket?

Figyelt kérdés

Használtok,vmiylen,kozmetikai,szert,a,mindennapi,bőrtisztításhoz,ha,igen,akkor,melyik,vált,be?

KOrotokat,is,irjátok,oda,és,hogy,miylen,a,bőrtipusotok.


2009. okt. 29. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:

őszintén? semmivel :D fürdés közben vízzel megmosom. ennyi.

24 vagyok, normál bőrtípusú, pattanástalan

2009. okt. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szia!,igen,sokan,nem,is,használnak,semmit,az,egyik,barátnőm,pl,max,vizet,és,egy.darab.pattanása,sincsen,én,ezt,nem,érte:((

de,mondjuk,a,sminekt,mivel,mosod,le(én,arcra,csak,pirosítót,szoktam)

2009. okt. 29. 19:36
 3/10 anonim ***** válasza:

clean and clear,nivea arctisztítót használok mindennap,heti kétszer bőrradírt.

Ritkán pedig joghurtos arc pakolást azt mondjuk havi egyszer. veszek egy doboz joghurtot és felkenem az arcomra na ez csodákra képes.

2009. okt. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én csak a szememet festem, aztmeg vagy tusfürdővel mosom le, vagy szemfestéklemosóval.
2009. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is csak fürdésnél megmosom vízzel!Sminket patikából kiváltott mosdókenőccsel, bőrgyógyász írta fel, mivel semmit nem visel el az arcbőröm..:S
2009. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden reggel és este alaposan megmosom az arcom utána bekenem nivea krémmel.Ennyi.:)
2009. okt. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hát én neutrogena arcradír+ alkohol gyógyszertári 70% és este szoktam a pattanásokra mézes ragtapaszt rakni nekem az nagyon bevállt és a bőrt sem zsírosítja(fertőtlenítő hatású) inkább ilyen cuccokat használok mint clean&clear,oxy és társai
2009. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

clean&clear arctisztító gél,heti 2x(3x)Synergen arcradír.minden másnap.


+++balea tonik

2009. okt. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

21/L

vegyes bőrtípus

2009. okt. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
akik,vmilyen,arctisztítót,hsasználnak,azoknak,szól:nektek,nem,húzódik,utána,a,bőrötök?nem,kenitek,be,vmivel?
2009. okt. 31. 08:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!