Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogyan és mivel...

Lányok, ti hogyan és mivel ápoljátok, tisztítjátok az arcotokat?

Figyelt kérdés

ilyesmi leírásra gondolok:

én reggel és este (de azt hiszem, h ezentúl csak este fogom...) lemosom tejjel(oriflame giordani milk) és vízzel(oriflame optimals normalising toner),hidratálóval bekenem (+külön a szemem másfajtával).

természetesen írjatok kiegészítést (ha akartok), tippeket :-)

24/N


2012. okt. 30. 22:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
a bôröd fajtáját és a korodat is írd hozzá. köszi :-)
2012. okt. 30. 22:32
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Reggel víz, valamikor valamilyen arclemosóval is pl. Nivea nagyon száraz bőrre való (nem tudom a nevét), utána hidratáló.

Délután kénes arclemosóval lemosom, este tonik, hidratáló, szemkrém, és az esetleges bőrhibákra essence éjszakai kezelő.

Normál/száraz a bőröm

22/L

2012. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
baba szappan hab, garnier nemtudom milyen piros dobozos hidratáló.tökéletes a bőröm.
2012. okt. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Babaszappan, utána Alverde hidratáló tonik. Zsíros bőröm van, nem kell krém, elég, ha nem szárítom ki. Hetente Himalaya tisztító pakolás. Utóbbi nem ér semmit, többet nem is veszek belőle.
2012. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Reggel csak langyos vízzel alaposan lemosom, majd hideggel és megint langyossal (mint a hideg-meleg zuhany, élénkebb lesz tőle az arcom és feszesebb a bőröm), Helia D krémmel hidratálom. Suli után (vagy bármikor, ha hazaérek) lemosom a sminkem, ezt általában babapopsitörlővel szoktam, majd Oriflame arclemosóval megtisztítom. Lefekvés előtt szintén hideg-meleg vízzel leöblítem, és bekenem éjszakai krémmel.

Hetente egyszer leradírozom házi készítésű radírral, és pakolásokat is teszek rá heti egyszer-kétszer (Baleát vagy s.k.-t).

2012. okt. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon zsíros, pattanásos bőröm van.

Reggel-este megmosom gyógyszertárban kapható arclemosóval. (semmi extra, csak annyi, hogy nem szárít, csak tisztít) Van reggelre és estére is 1-1 krém, amit pattanásokra használok. Amióta ezt teszem nincsenek már nagyon pattanásaim se, és normális lett viszonylag a bőröm. :) Előtte tényleg ronda volt...

17/L

2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddig válaszokat! jöhet még :)
2012. okt. 31. 14:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem eléggé zsíros bőröm van. Reggel alaposan megmosom langyos vízzel az arcomat, utána nappali arckrémet használok (avonos Solutions Complete Balance SPF 15 olajmentes mattító krémet). Este pedig ismét arcmosás, utána agyagos arcmaszkot teszek fel (avonos Solutions Complete Balance termék).

22/L

2012. nov. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem írtam a válaszomban, de érzékeny bőrű vagyok.
2012. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Reggel szenes arclemosóval megmosom, és BB krémet használok alapozóként. Este Garnier tejjel lemosom a sminket, Neutrogena stressz controllal arcot mosok, a szemkörnyékem meg zöld teás krémmel hidratálom.
2012. nov. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!