Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, ti hogyan és mivel...

Lányok, ti hogyan és mivel ápoljátok, tisztítjátok az arcotokat?

Figyelt kérdés

ilyesmi leírásra gondolok:

én reggel és este (de azt hiszem, h ezentúl csak este fogom...) lemosom tejjel(oriflame giordani milk) és vízzel(oriflame optimals normalising toner),hidratálóval bekenem (+külön a szemem másfajtával).

természetesen írjatok kiegészítést (ha akartok), tippeket :-)

24/N


2012. okt. 30. 22:29
1 2
 11/11 aliza89 válasza:
Én reggel és este hideg vízzel megmosom az arcomat, majd pedig áttörlöm a bőrömet a kedvenc arctonikommal (Garnier: szőlővizes arctonik)és ennyi:) Sminkelni nem szoktam (csak a szemem alá teszek egy kis korrektort), szóval én nem használok már arctisztítót és hidratálókrémet sem, mert ez a tonik nekem tökéletesen hidratálja a bőrömet. Csak ajánlani tudom, akinek vegyes típusú bőre van;) Hetente 1x-2x jó alaposan leradírozom a bőrömet (kb 3-4 percig körkörösen és óvatosan átdörzsölöm a bőrt) általában cukorral, amihez mézet v. olajat v. joghurtot adok. Ezt követően lemosom hideg vízzel, és áttörlöm a tonikommal. Nálam így megy a bőrápolás:) /24/
2013. ápr. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!