Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen krémmel ápoljátok a...

Ti milyen krémmel ápoljátok a szemkörnyék körüli bőrt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt rögtön a szem alatti "lilás" bőr részre, ahol a karikák szoktak lenni, illetve a szemöldök és szemhéj közötti területre. Egyáltalán kenitek külön valami krémmel? Vagy ugyanúgy oda is használjátok a az arckrémeteket? Nincs semmi baja a bőrömnek, csupán kíváncsiság az egész.

Légyszíves a korotokat írjátok le.

Előre is köszönöm.


2013. aug. 9. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Én kókuszolajat használok az egész arcomra, a szemkörnyékre is. Általában el szoktam felejteni bekenni, így nem tudom, hogy milyen hatással van.

A Baleának elég jó szemkörnyék ápolói vannak az értékelések alapján. De nézz szét krémmánián, ha esetleg keresel, az a legbiztosabb :)

2013. aug. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én szemgéllel ez is a neve,Lady Stella a márka.
2013. aug. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!