Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvő után sokan levágattátok...

Esküvő után sokan levágattátok a hajatokat rövidre?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és most most tavasszal volt az esküvőm.

Hát középig érő hosszú hajam volt.

Anyukám és a két nővérem is mindig azzal traktáltak, hogy miért nem vágatom le jó rövidre. Esküvő után Ők is egyből levágatták, mert sokkal praktikusabb és kezelhetőbb. Amikor pedig majd jön a gyerekáldás akkor még hasznosabb. Végül tegnap rászántam magam és megkértem tesómat - aki fodrász - hogy vágjon nekem rövid hajat. Nagyon fiús hátul felnyírt hajam lett. Anyukám szerint sokkal nőiesebb és asszonyosabb vagyok rövid hajjal.

Esküvő után levágattátok Ti is a hajatokat? Volt aki megbánta?



#haj #hajvágás #esküvő #hajápolás #rövid #nagyon rövid felnyírt
2013. júl. 14. 16:06
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nekem "csajos",rövid trendi hajam van,hátul elég magasan fel van nyírva, előre pedig hosszabbodik,több kósza tincs is van benne. Én szexinek érzem magamat tőle - játékos,kicsit virgonc hatást kelt;és nemcsak az arcomat emeli ki,hanem a nyakamat is nyújtja.

Szerintem órási tévhit, hogy a rövid haj nem nőies ,maximum az emberek rossz ízléssel választják meg. Ahogyan az is gáz,ha valaki NEM ÖNMAGÁÉRT akar valamilyen lenni.

2014. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem így tetted jól. Én is elvárom a feleségemtől az asszonyos rövid hajat.
2016. dec. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
61%

Kedves Kérdező!

Ne foglalkozz a sok buta emberrel és a negatív kritikákkal! Nagyon helyesen tetted, hogy levágattad a hajadat rövidre. Régebben sokkal több nő vágatta a haját esküvő után olyan jó asszonyosan rövidre. Ez egy szokás volt még régebben, főleg vidéken. Ezzel akarták kifejezni a nők, hogy Ők már asszonyok és van férjük, más férfiak számára tabu téma. Sőt nem csak esküvő utáni szokás, hanem bizonyos kor felett "illő" a rövid haj viselet a háziasszonyoknál. Én vidéken élek és itt bizony sokan tartják ezt a hagyományt. Az én családomban nagyon kevés nő van aki hosszú hajú.

2017. febr. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted.Én először rövid, fiúsra vágattam a hajam. Aztán most utoljára javasolta a fodrász, hogy még rövidebbre hagy nyírja, mert kiemeli az arcom. Mondjuk ez már szinte kopasz.Praktikus.
2017. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Hízzatok mellé még vagy 30 kilót és kezdjetek olyan jó "asszonyosan" öltözni is hogy aztán jöhessetek sírni amiért a férjetek rátok sem néz.

Van SZÉP rövid haj és van az "asszonyos" öcsifrizura. A kettő között hatalmas a különbség.

Aki meg elvárja az asszonyos hajat a feleségétől az vagy azért teszi mert táblát azért mégsem akaszthat a nő nyakába hogy "el akarok hízni és a tv előtt dögölve sörözni de kell a fehérnép itthonra akit a kutya se visz el " vagy "tudom hogy jobban néz ki mint én és nem tetszik".

2017. márc. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Kedves 35-os valaszado! En a 34-es vagyok. Nem mindenki asszonyos, aki rovid haju. En pl vekony vagyok es nem asszonyos a hajam. Fius, majdnen kopasz, de vagany.
2017. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Istenem, hálás vagyok kedvesemnek, hogy összejött velem, és megkímélt az ilyenekkel való ismerkedéstől, mint amilyen a kérdező, vagy egyik-másik utolsó kommentelő.


"Ne foglalkozz a sok buta emberrel" A****! Azért vagyunk buták, mert 21 éves kedvesünkből nem akarunk kiégett asszonyt "barkácsolni"/nem akarunk a nálunk 20-30-40 éves kiégett asszonyokra hasonlítani?! B+! Ne b****a már meg, hogy kötelező legyen elslamposodni pláne nem ilyen fiatalon! Sajnálom a férjedet...


És igen, nyilván nem azt mondom, hogy kötelező mindig tiptopnak lenni. Nem. Hülyeség. De azt fogadjátok el végre, hogy a legtöbb férfinak (ha csak nem betegesen féltékeny) nem fog tetszeni, ha valaki beüti a fejét, és "asszonyos" lesz, mert (elvileg) "ezt így illik," "mert azt mondták", "mert kell". Kell egy gyászt! Le vagytok maradva kb 40-50 évet, és állítom, hogy a kérdéses időpontokban is rosszul voltak a szegény férjek a tendenciától... És félreértés ne essék, K-VÁRA NEM azt mondom, hogy a rövid haj "asszonyos". Van csinos rövid frizura (még ha az én preferenciáim tök mások is). De az ilyen ocsmány karfiolfej az szerintem gáz.

2020. ápr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!