Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Esküvő után sokan levágattátok...

Esküvő után sokan levágattátok a hajatokat rövidre?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és most most tavasszal volt az esküvőm.

Hát középig érő hosszú hajam volt.

Anyukám és a két nővérem is mindig azzal traktáltak, hogy miért nem vágatom le jó rövidre. Esküvő után Ők is egyből levágatták, mert sokkal praktikusabb és kezelhetőbb. Amikor pedig majd jön a gyerekáldás akkor még hasznosabb. Végül tegnap rászántam magam és megkértem tesómat - aki fodrász - hogy vágjon nekem rövid hajat. Nagyon fiús hátul felnyírt hajam lett. Anyukám szerint sokkal nőiesebb és asszonyosabb vagyok rövid hajjal.

Esküvő után levágattátok Ti is a hajatokat? Volt aki megbánta?



#haj #hajvágás #esküvő #hajápolás #rövid #nagyon rövid felnyírt
2013. júl. 14. 16:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%
Egy férjes asszony igenis legyen rövid hajú??? Jézus! Sajnálom a férjedet... Lehet, hogy most azt mondja neked, hogy neki tetszik így is, de biztos lehetsz benne, hogy hazudik. Nincs az pasi, akinek jobban tetszene az asszonyos frizura, mint a szép, hosszú, nőies haj!
2013. júl. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
93%
Ha a házasságkötésünk után megpedzegette volna az én drága jó "uram", hogy ideje lenne már levágni a hajamat 2 centisre, hogy olyan jó asszonyos legyek, no meg ugye növesszek már egy méretes fart is hozzá, valószínűleg megkérdeztem volna, komolyan gondolja-e, amennyiben igen, másnap beadásra került volna a válóper. Érdekes módon fenékig érő hajjal is ki tudom a házat takarítani, sőt, a saját, de nagyon hosszú körmeim se nagyon törtek még bele - bár gondolom egy asszonynak az is legyen tövig vágva. De még a gyerekemet is tudtam ápolni hosszú körömmel, volt időm mellette lakkozgatni, stb. Na meg főzni is tudok hosszú hajjal, bevásárolni is. A szexről nem is beszélve. Meleg? Még ugyan meleg. Zavar? Nem. Praktikus? Semmivel sem nehezíti meg az életem, nincs vele több gond, mint egy férfias hajjal. Amit utoljára írtál, az durva. Betanított asszony-munkásnak tűnsz tőle. Az van, amit az urad, na meg jóanyád mondanak, te meg nyeljed, mint kacsa a nokedlit. "A hosszú haj sokkal lányosabb. Egy férjes asszony igenis, legyen rövid hajú." - Tévedsz, aranyom, te csak szeretnéd, ha ez így lenne. A hosszú haj sokkal NŐiesebb. Egy férjes asszony pedig igenis legyen csinos, igényes, sportos, jól öltözött, jól ápolt, akár rövid, akár hosszú hajú (bár szerintem a férjek 90%-a a hosszúra szavaz, pláne, ha hosszú hajúként szeretett bele abba az asszonyba).
2013. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
36%
Az előttem szólókkal kevésbé, a kérdezővel kicsit jobban egyet értek. Nekem esküvő előtt vállig érő félhosszú hajam volt. Régebben többször fontolgattam, hogy levágatom, de végül nem került rá sor. Rögtön esküvő után sem mentem még el a fodrászhoz mert nem mertem megválni tőle. Pár hónappal később a férjem mondta, hogy neki nagyon tetszene, ha rövidebb hajú lennék. Megbeszéltük, hogy levágatom nagyon rövidre és ha nem áll jól, akkor úgyis megnő majd. Ennek már kb. 8 hónapja. Nem bántam meg. Azóta már többször vágattam belőle, mert viszonylag gyorsan nő a hajam. Bár én az első körben nem nyírattam fel, de a második alkalomkor a fodrászom rábeszélt, hogy próbáljam ki. Nagyon bejön! Azóta folyamatosan vágatom.
2013. júl. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

#23: ha azért vágattad le, mert úgy neked jobban tetszik, akkor oké. Hajadon lánynak is lehet rövid haja. Nem ez a gond, hanem az, ha azért vágatod le, mert "úgy illik" és "asszonyosabb".

Én tuti nem akarnék asszonyosnak kinézni.

2013. júl. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

A pasiknak a hosszú haj tetszik, persze legyen ápolt, mert ha ápolatlan, akkor taszító, és tényleg jobb a rövid.

Nem hinném, hogy létezik olyan férfi, akinek ne tetszene egy ápolt, hosszú haj. Sokkal nőiesebb. Eszembe sem jutna megválni a szép, dús, hosszú, természetes szőke hajamtól, azt tartom magamon a legszebbnek és a zöld szememet.

2013. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
17%

# 25/25

Ez nem általánosítható, hogy a pasiknak a hosszú haj tetszik. Az én férjemnek is az jön be, ha nagyon rövid a hajam. Kinek ez, kinek az... Az lehetséges, hogy a férfiak többsége a rövid haj mellett voksolna. De ne felejtsük el, hogy iszonyú vagány hajakat lehet csinálni rövid hajból. Kihívóbb és szexibb tud lenni ám! :D

2013. júl. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
26-os: igazad van, de akkor az nem "asszonyos" :)
2013. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
77%
Én még nem láttam szexi rövid hajat...
2013. júl. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Bocs az offert, de miert pontoztak le az utolsot? Elkepzelhetö, hogy ö meg nem latott szexvid hajat, vagy miert kene mindenkinek szexinek latni a rövid hajat?


(En irtam korabban, nekem szemelyesen hosszu hajam van a ferjem kivansagara, de jobban tetszene rövidebb, legalabbis igenyem lenne a valtozatossagra.)

2013. júl. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 cilent:456 válasza:
85%
Apám!!!!! Böngészek a neten és milyen gyöngyszemeket nem találok! Ugye a kérdés csak vicc és polgárpukkasztás akart lenni? Vagy azóta a majd 1 év óta már sikerült magadra kapni azt a +20kg-ot és szöszmöszmackót is hordasz vagy megjött az eszed? :D Félreértés ne essék én egy amolyan rövid hajú lány vagyok aki elhatározta hogy szőke pixiejét megnöveszti, viszont ez az "asszony lettem levágatom a hajam" ez még népdalnak is rossz lenne! Halihó ez a XXI. század, itt magad adod és nem a párod/férjed/édesanyád/nővéred/szomszédasszonyod/ÖNÓ-s gondozód/Háziórvosod igényeit kell kiszolgálnod. Könyörgöm most lehetsz olyan 22 éves. Van neked egyéniséged egyáltalán? Létező ember vagy te? Amúgy is kisanyám az a stájsz hogy a rövid haj nem kezelhetőbb sőt sokkal macerásabb, bár az a tipikus asszony rövid ami vörös oldalt hátul felnyírt a teteje dauerolt és a fej tetejére van ugorva reggelre pedig "tányér" feküdve a forgóra mert "az uramnak úgy is jó" nah az tényleg "praktikus". Annyira felhúzom magam ha egy nő képtelen nő lenni, képtelen önállóan gondolkodni és képtelen szembemenve az elvárásokkal önmaga lenni!
2014. ápr. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!