Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok az ombre hajról?

Mit gondoltok az ombre hajról?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok mikor ilyen kék, rózsaszín meg egyéb színes cucc van a haj végén hanem, mikor természetesebb a hatása?! Tehát mikor csak például pár fokkal világosabb a vége. Az milyen? :) Vagy mikor fokozatosan lesz szőke a vége? Tehát nem a legsötétebb barna után jön a legvilágosabb szőke, hanem a barna egyre jobban világosodik a hajvégek fele.Mert azok nekem se tetszenek ahol úgy néz ki, mintha egy vonal mentén lenne befestve. Ezekről vélemény?
2013. jún. 30. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem szeretek ami azért felkapott mert az a divat... Jövőre meg már ciki lesz kb... Mindenki olyat hordjon ami neki tetszik. Én utálok bármi olyat is hordani ami minden 3. Emberem vam
2013. jún. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Unalmas, mert már mindenkinek olyan van lassan.
2013. jún. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
konkrétan minden 2. csajnak ilyen van a környezetemben, tehát úgy gondolok rá, mint egy stílusra amit azok viselnek akiknek nincs sajátjuk és csak majmolni tudnak.
2013. jún. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg unalmas már, de attól függetlenül tetszik.
2013. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem tetszik de az olyan amin csak kicsit látszik a színátmenet tehát nem barna+hidrogénszőke.
2013. jún. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy ismerősömnek se ombrés, még nem igazán láttam élőben, nekem nem annyira unalmas. :D

Amúgy nekem is picit ombre-hatású, ha ki van egyenesítve, mert régen festve volt, az kifakult, szóval a hajam vége szőke, a töve meg barna :D de nem direkt :D

2013. jún. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen utolsó én is így gondoltam. Pont ilyen természetesebb hatásút szeretnék majd.:)

Kedves 3-as! Arra nem gondoltál, hogy talán tetszik nekik ez a haj? Én is azért csináltatom majd meg, mert tetszik és nem azért, hogy utánozzak másokat..

2013. jún. 30. 17:26
 8/10 A kérdező kommentje:
utolsó előtti*
2013. jún. 30. 17:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is egy kicsit unalmas már.. Magamnak nem csináltatnám meg,de attól független tetszik. :) (Persze ha igényesen,és szépen van megcsinálva.)
2013. jún. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem több, mint egy éve tetszett, csináltatni is akartam, aztán lassan tömeghajjá vált, így inkább lemondtam róla.
2013. júl. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!