Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről az ombre...

Mit gondoltok erről az ombre hajról?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit merész, de nekem nagyon bejön! Nektek mi a véleményetek róla? :)

[link]



2013. máj. 15. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki :)
2013. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy már mindenkinek ilyen van, és csak előző nyáron volt menő. Már tökre kint van, de sokan még nem tudják felfogni. Olyan mintha hatalmas lenövésed lenne, igénytelen az egész.
2013. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
szerintem f#s. olyan mintha ki lenne fakulva a voros hajfestek mert szanaszet lenne roncsolodva a haja
2013. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik ez a "stílus" és az érdekel a legkevésbé, hogy kiment már a divatból. Ha befestetném valamilyenre a hajam akkor tuti hogy nem aszerint választanék, hogy mi éppen a divatos hanem, hogy mi az ami nekem tetszik/ legjobban tükrözi a személyiségem. :)
2013. máj. 15. 18:46
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem másfél éve volt ilyen. Nagyon tetszik, és érdekes, hogy a fiúknak is bejött. Lányoknak már nem annyira, de hát az kit izgat. :)
2013. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva ez az első ombre haj, ami tetszik. Az eddigiek, amiket láttam mind úgy néztek ki, mintha a csaj legalább egy hónapja nem mosott volna hajat, és a teteje agyonzsírosodott volna. Meg hát azért sem preferálom az ilyen dolgokat, mert ezek teszik az embereket birkává. Belemossák az egyéniségüket a tömegbe. De ebben a változatban tetszik, és még nem is láttam senkin :)
2013. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez még a szebbik fajta.
2013. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nem igazán tetszik!
2013. máj. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem jól néz ki,főleg, ha a színek is passzolnak. :)
2013. máj. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszenek az ombre hajak, de ez mégis jó:) bár egy egyenes hajon pl. szerintem nem mutatna jól.
2013. máj. 16. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!