Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről az ombre...

Mit gondoltok erről az ombre hajról?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit merész, de nekem nagyon bejön! Nektek mi a véleményetek róla? :)

[link]



2013. máj. 15. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
nem jó a link nekem
2013. máj. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én sem látok semmit...:(
2013. máj. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
most betöltött. ez nekem tetszik, pedig nem szeretem az ombre hajakat. de itt nem akkora a szín különbség, hogy ronda legyen, nem kelt lenőtt hatást.
2013. máj. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is tetszik. Ez az igazán szépen megcsinált ombre.
2013. máj. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Undorító... szerintem. Minden második lánynak ilyen van, holott szerintem eszméletlen ronda, főleg mikor igénytelenül is van megcsinálva. Általános, tömegcucc lett ez is, értelmetlen.
2013. máj. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, örülök, hogy ennyi mindenkinek tetszik! :)
2013. máj. 16. 16:36
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik ez a haj, amit belinkeltél. Rákerestem most, hogy ennek az ombre hajnak milyen változatai vannak még, mert eddig nem voltam ezzel tisztában. Vannak tényleg nagyon természetellenesek és csúnyák, de szépen megcsinálva nagyon jól tud kinézni. :)
2013. máj. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!