Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hajról?...

Mit gondoltok erről a hajról? (Lada GaGa - Love Game)

Figyelt kérdés

Lady GaGa Love Game c. zenéjében láttam meg először és annyira megtetszett. ( mondhatni szerelem első látás :D )

nagyon tetszik de az én hajam kicsit rövidebb és nem ennyire dús..

de arra is kíváncsi vagyok hogy egy olyan ember aki nem tudja hogy ez Lady GaGa-s az mit gondolna, ha egy ember az utcán vele szembe jönne ilyen hajjal ? :)

[link]


[link]



[link]


[link]


és itt a videó is :)

http://www.youtube.com/watch?v=1mB0tP1I-14



2013. jan. 5. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:

és találtam még egyet :)

[link]

2013. jan. 5. 19:22
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejön de attól függ milyen az arcod.Illik-e hozzá.
2013. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
tök jól néz ki :)
2013. jan. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó, bár én nem hordanám. Ha meglátnék egy lányt ilyen hajjal, akkor biztosan azt gondolnám, hogy nagyon modern az életfelfogás és az extrémebb dolgokat szereti. De lehet csak Gaga feje miatt gondolom ezt és ha téged látnálak, akkor nem mondanám ezt.
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tartom magam olyan örültnek mint ő saját magát :))

de mondhatni nekem is vannak érdekes dolgaim :)

köszönöm szépen a válaszokat.. :)))

2013. jan. 5. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön, főleg az az ombre! Kár, hogy nekem nem áll jól sem a szőke haj, sem a frufru :(
2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem csatos póthajjal lesz ilyen a hajam, mert ha meggondolom magam akkor azt bármikor le vehetem :) és nem teszi annyira tönkre mint a hajfestés meg a szívatás.. :/
2013. jan. 5. 23:05
 8/8 anonim válasza:
Én ilyet hordok,barnában. Mondjuk Gagáé sokkal jobb ..:D
2013. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!