Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ilyen hasonló hajat szeretnék,...

Ilyen hasonló hajat szeretnék, mit gondoltok milyen? Nőietlen, túl sok?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=ZTXsleHP-fk

Hátközépig érő hajam van, sötétbarna. Annyiban lenne más mint a videóban szereplő lányé, hogy oldalt nem lenne milis, hanem kb fél centis. Nagyon tetszenek ezek a hajak, Rihanna rövid frizurái is, pl: [link]


2012. dec. 22. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem tetszik,nincs semmi nőiesség benne.
2012. dec. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik, de ha neked igen, akkor rajta.
2012. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják viselni ezt a rövid hajat. Lehet vele nőiesnek lenni (Rihanna is az), de ahhoz úgy kell öltözni, sminkelni, stb. Ha épp rossz napod van, nem lövöd be úgy a hajad, hogy jól álljon, slamposan öltözöl, és karikás szemmel, nyúzott arccal mész az utcára, akkor egy rossz csövesre fogsz hasonlítani, nem egy igényes nőre. Szerintem ne válj meg a hátközépig érő hajadtól, inkább vágass olyan fazont, amivel könnyű bánni, vagy vágasd vállig érőre, de ilyen rövidre ne, mert szerintem ez több odafigyelést igényel, mint egy hosszú haj. Ez olyan embereknek való, akiknek a haját fodrász csinálja nap mint nap, pont, mint Rihannának. De ez az én véleményem. Ha neked ez tetszik, akkor szíved joga levágatni persze.
2012. dec. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már egy ideje gondolkodom az ilyen fazonú hajon, és ami a legrosszabb, nekem a rövid haj áll jobban, mint a hosszú (volt rövid hajam régebben). Legrosszabb mert nem találom nőiesnek. A hosszú haj az igazán nőies szerintem, de ha egyszer nem áll olyan jól nincs mit tenni. Tavaszra levágatom szerintem, most hideg van hozzá egyenlőre. Rihanna képen levő haja nagyon tetszik, a felé hajlok inkább, viszont lehetne a vidiben szereplő lányé és Rihanna hajának keveréke, akkor nem kellene teljesen lemondanom a hosszú hajról sem.
2012. dec. 23. 12:07
 5/6 anonim ***** válasza:
ha hasonló a stílusod mint Cassie-nek vagy Rihannának és különlegesen szép arcod van, akkor nyugodtan vállald be
2012. dec. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok különlegesen szép, átlagos, de rövid hajjal mintha nem ugyanaz az ember lennék, annyival jobban áll mint a hosszú.
2012. dec. 23. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!