Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömre dollár jel? Mit...

Műkörömre dollár jel? Mit gondoltok? Hasonló jeleket, mintákat hol találok a neten?

Figyelt kérdés

Anyum delutan csinalja majd,addig is nezelodok a neten..de nem igazan talaltam olyat,amilyen az elkepzelesem . Feher francia veg lesz ,az tuti ,es szeretnek ra valami szines mintat,vagy ilyesmit. Vannak szines kovek is ,ha valaki tud kepet,kerem,linkelje be:)


Ja,igen tudom,h csak annyi ,hbeirom google ba ,de mint irtam,nem talaltam olyat,mint ami az elkepzelesem. Tehat a 'nezd googleba ' valaszokat ne nagyon,ha lehet. Viszont oldalakat szivesen fogadok:)


2012. szept. 28. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha te nem találtál olyat, ami neked is megfelel, akkor mit vársz, hogy majd más talál? Amúgy szerintem a dollár jel cigányos. Inkább egy pillangó vagy valami virág.
2012. szept. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na jo,lehet rosszul fejeztem ki magam. Dollar jeles mukormoket szeretnek,de nezelodtem,nem talaltam...

Rasszista vagy,vagy mi?Most nem ertem ,ez miert c.ganyos.. elmondod?:)

2012. szept. 28. 14:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Miért akkora szám a dollár jel? Irasd rá, hogy Ft :D :D


Egyébként miért nem használd a fantáziád inkább, ne a neten keresgélj.


Ha jelet akarsz, találd ki, hogy mit szeretnél jelezni és keress rá a neten, hogy mi annak a szimbóluma :)

2012. szept. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Most nem azert,de olvasd mar visza 'miert akkora szam' miert nem hasznalod a fantaziad'? Ugy utalom,mikor erre veszik a faradtsagot az emberek,ahelyett ,h inkabb maradtak volna csendben. Nem linkeltel kepet,se oldalt,semmit. Az meg,h nekem tetszik a dollar jel,had ne kelljen megmagyaraznom:)

Szoval kossz a sz.rt se ero valaszod

2012. szept. 28. 18:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Gondoltam sokkal egyedibb lenne, ha megerőltetnéd egy picit a kis agyad és rajzolnál. Az rögtön egyedi lenne, ami senki másnak nincs... :/

Igen, arra vettem a fáradtságot, hogy írjak, de arra nem fogom, hogy böngészgessek neked kép után, mikor simán megoldhatnád, ha belevinnél egy kis kreativitást. Sajnálom, hogy nem rendelkezel ilyesmivel és csak másolni vagy képes...

2012. szept. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hu,ez most jol esik,h ilyen kedves emberek vannak a vilagon:))

Igen,igazad van nem rendelkezem olyan jo kepessegekkel,nincs fantaziam...:(


De Te...hogy Te milyen bolcs vagy!:D Fantasztikus,ahogyan egy kerdesre ilyen valaszt adsz,h nincs kedved keresgelni..

Aranyos vagy,de senki nem kerte,h egy olyan szemely keresgessen kepeket,akinek nincs kedve...Sőt.Azt sem kerte senki,h nekialljon barki is keresgelni konkretan nekem vmit. Oldalakra gondoltam,es igen ha latok vmit,megtetszik,akkor azt igenis szeretem leutanozni :)) mivel Te megmondtad,h nekem nincs fantaziam,mert ket sorbol ez abszolut lejohettet.

En utalom,ha vki neten keresztul itel meg embereket. Csak tudod,ez epp akkor van,ha az emberben van a hiba;)


Irhatsz meg barmit,okoskodhatsz,nem irok tobbet. Ennyi.

2012. szept. 28. 20:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked nincs is fantáziád, lagalább anyukádnak lehetne, ha már körmözik... Egy JÓ műkörmös igazán szépeket tud készíteni saját kútfőből :)
2012. szept. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Közönséges is, meg gáz is. Ezzel kb. azt jelzed, hogy neked az anyagiasság a legfontosabb, meg követed az amerikai gettó trendet, ami ugyan néha elég jó stílust hoz létre, de ez gáz.
2012. szept. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!