Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól látom, hogy ez 10 dollár?

Jól látom, hogy ez 10 dollár?

Figyelt kérdés

[link]


Mert ha igen, akkor nagyon olcsó, de elképzelhető, hogy én néztem el valahol :D


2012. febr. 9. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csak a kikiáltási ár, ennél többért megy majd el valószínűleg. + ugye a ~16 dolcsi postaköltség.
2012. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értettem. Köszi! :)
2012. febr. 9. 00:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Starting bid:US $9.89


Shipping:$15.94 Economy Int'l Shipping


Egy az, hogy licitálós, a "shipping" pedig a postaköltséget takarja tehát: 9.89 + 15.94

2012. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az összesen 5600. Annyit még kiadnék érte. Egyébként nem értem én ezt az ebay-es dolgot, mindenre licitálni kell? Nem lehet fix áron megvenni?
2012. febr. 9. 18:20
 5/6 A kérdező kommentje:
Vagyis ha jól látom, lejárt a licit, és a végösszeg akkor 9.89?
2012. febr. 9. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, lejárt és annyi a vég összeg.Nem lehet mindenre licitálni.Van olyan amit pl. boltok raktak fel.Azok megadják az összeget és csak annyit lehet adni érte.Általában ilyenkor a postaköltség ingyenes.

Ha licitálsz, akkor is előbb megveheted, de sokkal drágábban ott van alatta picivel, hogy mennyi.

2012. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!