Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műkörömre hogyan szoktak írni?

Monácskaaa kérdése:

Műkörömre hogyan szoktak írni?

Figyelt kérdés
Kezdő műkörmös vagyok, szoktam nézegetni képeket, és sok olyat láttam amire rá volt írva egy név vagy bármi. azt hogyan csinálják? nem hiszem hogy akár vékony ecsettel is úgy tudnának írni rá o.O
2012. ápr. 11. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, pedig vékony ecsettel kell. Meg kell tanulni, hogy hogy. Van ezer féle továbbképzés.
2012. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom. Pesten is pl. csak 10ezer forint egy napos. na majd ha lesz pénzem :) vagy addig próbálkozom itthon :D köszönöm :)
2012. ápr. 12. 18:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy több, igen. Ez egy drága szakma, hiába is állítják az ellenkezőjét. A tudást meg kell fizetni.
2012. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne viccelj. egy értelmes fodrász továbbképzés 80/ hétvége
2012. ápr. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt körmös továbbképzésről volt szó, az nem kerül ennyibe, de szintén nem olcsó :)
2012. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!