Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok erről a hosszúsá...

Mit gondoltok erről a hosszúságú hajról? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


Tetszik/ nem tetszik hosszabb/rövidebb tetszik

Kort és nemet is írjatok légyszi!



2013. ápr. 9. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tetszik, de ha rövidebb lenne kicsivel (és ha ki lenne egyenesítve teljesen), akkor még jobban tetszene. A szín viszont tökéletes.
2013. ápr. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tul hosszu.
2013. ápr. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik,szeretem a hosszú hajú lányokat-nőket.

24-f

2013. ápr. 9. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A szín és a hossz is tetszik. Egyszóval gyönyörű! :)

Pont ekkorára szeretném növeszteni én is, csak még sajnos 10 centi hiányzik hozzá.


21/L

2013. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tetszik. Szeretnék én ilyen hosszú hajat nagyon :) 22/L
2013. ápr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez már túl hosszú. Egyébként nagyon szép, fényes, gyönyörű a színe, de nekem jobban tetszik, ami rövidebb.

Például fogadni mernék, hogy az egyik előttem válaszoló haja (akinek még 10 centi kéne, hogy ilyen hosszú legyen) nekem jobban tetszene:)

2013. ápr. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ennél picivel hosszabb hajam van, de én senki kedvéért nem vágatnám le, még akkor sem, ha 10-ből 10 ember azt mondaná, hogy nem szép. Rendszeresen vágatom, frissítem a végét, és ápolni is szoktam, így egészséges.

24N

2013. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Nagyon szép!

Jó a hosszúsága, szép a színe és tetszik, hogy inkább göndör. (Nekem is ilyen a hajam, csak 5 centivel rövidebb és szőkésbarna és én szeretem!)


Ez természetesen göndör??? (Csak kérdezem, mert az enyém igen.)

2013. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

8.-ik vagyok!


A kor lemaradt, bocsi!


17/L

2013. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
így begöndörítve szép, viszont gondolom egyenesen már túllóg a derekán, ami nekem túl hosszú. Nekem most derékig érő a cél
2013. ápr. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!