Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az oldalt 0-ással felnyírt...

Az oldalt 0-ással felnyírt felül zselézett hajról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Általában 1essel szokott levágva úgy még teljesen jó, mert látni, hogy van hajam. Most is ez lett volna a terv, de most sikerült belenyírnom, így 0-ással le kellett szednem oldalt. Felül zselézem. Így sem béna rajtam de divat most ez? Ez így nagyon béna?

2013. jún. 5. 18:34
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Tehát oldalt és hátul is le van vágva.
2013. jún. 5. 18:37
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
a páwa hajra gondolsz? az irtó gáz szerintem.
2013. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
igen...ez a divat,bár szerintem undoritó és a kakasra emlékeztet.a divat nem mindenképp izléses...sőt!szerintem marhára szánalmas,hogy még a fiúk is csorgó nyállal figyelik a legújabb trendet,nemhogy a lányok...-.-" mindegy...
2013. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
nekem tetszik:) monjuk ha 1essel van az úgy jobb, de ez sem lehet olyan durva:) amúgymeg ne izgulj, gyorsan megnő:)
2013. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gáz, nekem nagyon nem tetszik.
2013. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De hogy a páwa. Azok csicskák..... Nem vagyok olyan divat majom. Mindjárt csinálok már 1 képet.
2013. jún. 5. 18:43
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz, bár a kép tényleg sokat segítene :D
2013. jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na jó nem bénáskodok a géppel. Kb ilyen. Csak oldalt 0-ás. Felül pedig 6os. A fufrunak hagyott része pedig 7-8mm. Ez így bezselézve.


[link]

2013. jún. 5. 18:50
 9/15 A kérdező kommentje:
Tehát nem arra az idióta hajra kell gondolni, ami felül is vagy 5 cm és úgy van felnyomatva. Mint ahogy az előbbi válaszadó is mondta "kakas".
2013. jún. 5. 18:51
 10/15 anonim ***** válasza:

Inkább bajlódj azzal a képpel, ha beraksz egy Bechames fotót az nem az igazi, mivel valószínű hogy nem ilyen az arcformád, a hajad, ráadásul ez a 'képzeld el ezt itt így, azt ott úgy, amazt meg amúgy', azzal tényleg sokra megyünk.


Nekem tökmindegy hogy mit neveznek páwának vagy mi a sz.rnak, szerintem undorító mikor nullással fel van nyírva bármelyik oldalt a haj. Ha már Bechameztél, akkor csináltass olyan hajat mint ami a képen látható, az jól néz ki.

2013. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!