Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az összefogott haj az a...

Az összefogott haj az a lustaság, igénytelenség?

Figyelt kérdés

Akik sose engedik ki.

Azért mert lusták beszárítani, kivasalni, behullámosítani, kreppelni, vagy akármi?

Csak megfogják, összefogják, azt jónapot?

Nem akarnak 1 percet se veszőődni a hajukkal?



2013. ápr. 7. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem gondolom,hogy igénytelenség lenne. Ha mondjuk azért köti össze,mert már csurog belőlle a zsír meg tiszta korpa és így akarja takarni,az már igénytelenség.
2013. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Általában igen, annak a jele. A legtöbb ember azért fogja össze a haját, mert nem képes megmosni, vagy kifésülni. Az viszont elég durva, hogy szerinted az az igénytelenség, ha valaki nem vasalja, hullámosítja, kreppeli, szárítja be a haját. Én ezeket sose csinálom, mégis szép, és igényes a hajam, és ezt nem a saját véleményemre alapozom, hanem elég sokszor van rá példa, hogy megdicsérik idegenek is. És hogy miért? Mert egészséges a hajam. Mitől egészséges? Hát attól, hogy nem picsulok el annyira, hogy minden nap vasaljam, hullámosítsam, kreppeljem, szárítsam. Az egyik legnagyobb igénytelenség a világon, ha valakinek attól nincs normális mennyiségű és minőségű haja, mert ezeket a tevékenységeket végzi, plusz állandóan festi.
2013. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Nekem volt egy osztálytársam 2 évig, aki a 2 év alatt mindig ugyanúgy fogta össze a haját. Nála mondjuk lehetett látni, hogy nem érdekli, milyen a haja. Reggel felkel, megfésülködik, összefogja oszt jó napot.

Pedig szép hosszú, természetes hullámos haja volt, amit ha megfelelő sampont és balzsamot használna, gyönyörűen ki tudna emelni. De őt sosem érdekelték az ilyenek, mint ahogy az sem, hogy mit vesz fel.

Nekem ő kicsit igénytelennek tűnt, mert sokszor tényleg úgy öltözött fel, hogy más még otthon sem biztos, hogy felvenné azt, a haját sem engedte ki sosem meg semmi.


Az viszont szerintem nem lustaság kérdése, hogy valaki vasalja, hullámosítja, kreppeli, beszárítja a haját vagy sem. Sokan egyszerűen csak hagyják eredeti állapotukban a hajukat, mert fontosabb nekik, hogy egészséges hajuk legyen, minthogy mindig divatosak legyenek.

2013. ápr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
hát én pedig nem fogok naponta hajat mosni, így is 2 naponta mosom, és akkor is összekötöm ha zavar, nem csak ha zsíros
2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell naponta hajat mosni. Itt azokra gondolunk, akik pl hetekig nem mosnak hajat.
2013. ápr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Két-három naponta mosom a hajam,tehát nem zsíros nem korpás stb mégis összegumozom "oszt jóvan"mert ha nem tenném szedegethetném állandóan a hajam a kajából ruháról stb amit mégjobban utálnék mint hogy össze van fogva a hajam.Egyébként sem szeret mindenki a divatnak hódolni nem mindenkinek az a legfontosabb hogy reggel felkel 1 órával hamarabb csak azért hogy kivasalja a haját.Sőt én megszárítani se nagyon szoktam mert annyira száraz a hajam hiába kenek rá bármit hogy csak mégrosszabb lenne az állapota.Nem érzem azt hogy ettől igénytelen lennék.És a haj bonygyorításra-vasalásra szánt idő helyett inkább számomra értelmesebb dolgokkal töltöm el azt a kis időt.
2013. ápr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
szerintem egyáltalán nem. nken pl. osszekotve sokkal jobban all mint kiengedve ,meg amugy is ha ki van engedve akk rohadtul osszegubancolodik es nem fesulgethetem ki fel orankent h jo legyen . meg kulonben is nkem tovabb tart osszekotni mint kiengedve hagyni ,meg tok mindegy h kiengedem vagy osszekotom igy is ugy is kivasalom.
2013. ápr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem. Ha megnézed sok zsírós hajú nő rohangál kiengedett hajjal. Arról nem beszélve, hogy van akinek jobban áll lófarokban. Ha nagyon esik vagy fúj a szél, én is inkább összefogom, ha beérek a munkahelyre, legfeljebb kiengedem, mindig jobb megoldás, mint szalmakazal hajjal mászkálni. Nem mindenkinek van ideje arra, hogy reggelente 30 percet foglalkozzon a hajával, suli alatt hajnal 5kor keltem, örültem, ha a csipát ki tudtam mosni a szememből.
2013. ápr. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BuuBoci ***** válasza:
100%
Hallod, rengeteg mindent szart (hajolaj, balzsam, pakolás...) kipróbáltam, hogy értelmesen álljon kiengedve, de olyan a hajam, mint a vattacukor. Ez esetben inkább összefogom... Szóval nem egyből igénytelen... -.-"
2013. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fentiekkel. Van akinek így jobban áll, praktikusabb ha fúj a szél, vagy ha annyira meleg van, hogy ráizzadna a hátra, mondjuk azzal nem értek egyet, hogy rövid ideig tart, mert én sokat kínlódok vele, mire szépen össze tudom fogni, ezért én nem is szoktam. Reggel átfésülöm, csinálok egy normális választékot és kész. És az melyik igénytelenebb? Ha már zsíros és össze van fogva vagy úgyis szabadon lóg?
2013. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!