Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez igénytelenség lenne?

Ez igénytelenség lenne?

Figyelt kérdés
Az igénytelen vagy bármi okból rossz lenne, ha ugyanazzal a borotvával, hajnyíróval borotválnám a hónaljamat és az intim szőrzetemet (F)? Az arcra nyilván külön borotvafejet használok, de a többi részre Ti egyet vagy többet?
2012. jún. 4. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igénytelenség, a nők is egy borotvával szedik le magukról a szőrt mindenhonnan. Ismerek olyan lányt, aki a pasija borotváját használja, mert szerinte az jobb... na ez már nem túl higiénikus.
2012. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és egy borotvát használok mindenhova. Nem értem miért lenne ez gond, zuhanyzás közben úgy is tiszta vagyok. :D
2012. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igénytelenség, szinte mindenki így csinálja.
2012. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én anyám második férjének a borotváját használom az intim szőrzetem eltávolítására. még nem jött rá ;D
2012. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!