Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múlt héten leszivattam a...

Múlt héten leszivattam a hajam sotetbarnat vilagos barnara es letrzhet hogy semmi baja nem lett?

Figyelt kérdés
Sokkal szebbnek erzem semmi baja nem lett igaz hogy csillagaszati osszeget fizettem erte de eg a szine is egesz jo lett.kb 3as volt a hajszinem most mef kb 7es oke van benne mininal bvorosesseg de a hajam allapota nafyon jo.kb mikor lehet ugy szokiteni ujra?mert en szoke akarok lenni 10es.valakinrk tapasztalat?
2013. febr. 22. 09:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Koszi a tanacsokat!:) igazabol nem kerdeztem tole hogy higyan apoljam mert nagyon izgultam vegig a hajam miatt es csak azon jart az agyam hogy milyen lesz..a vegen meg mar majd meghaltam mert kb 4-5oraig tartott a procedura ugyhogy nem kerdezoskodtem meg folyton jottek mentek a vendegek stb..de gondolom ha valami specko apolast igenyelne csak szolt volna.meg en nagyon durvan szoktam apolni a hajam mert anno 2evig fel volt varrva igy hozzaszoktam hogy sok apolast igenyel a haj.
2013. febr. 23. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!