Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múlt héten leszívattam a...

Múlt héten leszívattam a hajam, de nem lett jó, így a fodrászom mondta, hogy hétfőn menjek vissza és leszívja újra. Nem korai ez még? Mennyit kell pihennie a hajamnak? Elég az egy hét?

Figyelt kérdés
2010. júl. 1. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
én tuti nem vállalnák be még egy szivatást ennyi idő után.. tönkre fog menni a hajad.. :S az biztos... szoval sztem naon is korai ez az egy hét.. nekem 1szivatás miatt sz*rrá tört a hajam (fodrász csinálta szintén),ráadásul narancssárga szine lett a hajamnak,rá másfél hónapra festettem vissza barnára,ami először fekete volt de mostmár jo a szine mert kikopott.. :)
2010. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél hamvasítót, szerintem próbáld meg azzal:D Azt szokták használni melírozott hajra, miután már besárgul, nekem is így van. Két hónapja lett leszivatva, de már besárgult, de nem akarom még újra, hogy ne menjen tönkre. Vettem hamvasítót és szép hamvasszőke lett ^^ (Florillium a neve én 360ft-ért vettem és sokáig tart) Sok sikeret bármit is csinálsz ;)
2010. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt. Fodrász leszívatta csibesárga lettem és 2 és fél évembe telt mire lenőtt. Jah és a hajamat le kellett vágatnom.
2010. júl. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!