Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Múlt héten leszivattam a...

Múlt héten leszivattam a hajam sotetbarnat vilagos barnara es letrzhet hogy semmi baja nem lett?

Figyelt kérdés
Sokkal szebbnek erzem semmi baja nem lett igaz hogy csillagaszati osszeget fizettem erte de eg a szine is egesz jo lett.kb 3as volt a hajszinem most mef kb 7es oke van benne mininal bvorosesseg de a hajam allapota nafyon jo.kb mikor lehet ugy szokiteni ujra?mert en szoke akarok lenni 10es.valakinrk tapasztalat?
2013. febr. 22. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olyan nincs.
2013. febr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocs deezt mé nem kétdeztdmeg a fdorásztaban ahó csináltatad?

Csillagaszati osszegé mámegkérdzhete vóna.

2013. febr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig tuti hogy van mert az en hajam teljesen egeszges semmi baja nem lett!!:) 23ezer ftot fizettem azert mert 350gramm szokitoport kentek ra majd ket tubus vilagosbarna hajfesteket! A fodrasz is mondta hogy semmi baja nem lett a hajamnak es nekem se latszik semmi mondom sot meg mintha puhabb is lenne.iaz nekem alapjaraton rengeteg hajam van lehet emiatt nem tunik fel semmi:D amugy kerdeztem a fodraszt de en nem birok olyan sokat varni:( es csak kivancsisagbol kerdezem hogy valaki csinalt e mar ilyet stb?
2013. febr. 22. 10:33
 4/11 QueenRavenna ***** válasza:
Örülj neki! Legalább nem feleslegesen fizettél érte 23ezret.
2013. febr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem szokott a leszívástól baja lenni a hajamnak. Miért kell ennyire meglepődni ezen?:O
2013. febr. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert azt hallottam higy ilyenkor tonkremegy meg hasonlok..
2013. febr. 22. 14:06
 7/11 anonim ***** válasza:
Akinek alapból roncs a haja, valószínűleg még rosszabb lesz leszívás után. Persze az egészséges hajat is tönkre tudja tenni a fodrász, ha nem figyeli folyamatosan a szivatás közben is a haj állapotát, de ismerőseim körében sem tapasztaltam ilyet, a legtöbbjüknek normális, lelkiismeretes fodrászuk van.
2013. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A hajfestés és szívatás lényege, hogy kémiai anyagokkal a haj pigmentjeit változtatják meg, - mintha a bőröd pigmentjeit szednék ki és raknának bele másikat. Minél több természetes összetevő és regeneráló, tápláló anyag van egy hajfestékben, annál kevésbé fog kárt tenni a hajszerkezetben. A festések során minden alakalommal veszít a hajszál a vastagságából. Természetesebb összetevőknél(pl mint a henna, indigó) a haj táplálása is bekövetkezhet.

A kérdés az, hogy milyen károkat okozott a hajadban a színeltávolítás, és az újabb pigmenteknek mennyire sikerült visszaállítani az eredeti hajszerkezetet.

Ezért kell várni néhány hetet, hogy ez biztossá váljon.

Ha netalántán 2-3 héttel a színleszívás+festés után kezdene a hajad töredezni, akkor egy regenerálódási szakasz után lehet újra hozzányúlni, ha hozzálehet.


Hová sietsz? Nem elég hogy egy suhintásra 3-4 árnyalatot sikerült világosítani vörösödés és roncsolódás nélkül?

Legyen elég ez. Ha eljön az ideje, és bírni fogja a hajad, akkor mehet megint néhány árnyalat.

Ne akarj egyszerre sokat, az sose vezet jóra.

Le is éghet a hajad, kis 3-4cm-es tollakra ha túl sok neki.

2013. febr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem akarok en sietni csak na majd kiugrok a borombol hogy szoke legyek:D de termeszetesen megvarom azt amir a fodrasz is tanacsolt hogy kb 3-4honapot hagyjam beken.de egyebkent festni se lehet hamarabb?marmint most olyan 7es akkor nem festethetem be egy 7essel majd pl 1honap mulva? Vagy az nem tenne neki jot pl majd ha 3homapra ra megint elmegyek leszivatni mert a cel 9-10es.csak azert mert ez a szin jo most de ugy tudom h le fogja dobni a haj nem?vagy ez a szin nem fog valtozni? Nem ertek hozza bocsi:/
2013. febr. 23. 09:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs milyen termékekkel lett megcsinálva a hajad, de ha le lett szívva, és utána festve akkor az inkább világosodni fog, kopni. Ápold rendesen, természetes, tiszta hatóanyagokkal is(mint a tojássárga, olívaolaj, kókuszolaj..)

Az utánfestéshez pedig ki kellett volna kérni a fodrászod tanácsát, aki csinálta a hajad. De gondolom ezek után nem magadnak akarod otthon festeni, hanem ugyanahhoz mész aki csinálta, merthogy ő tudja, hogy mivel lett és hogyan kezelve a hajad.

Szóval nehogy nekiess otthon.. a 23-ért megcsinált hajadnak!!:)

2 hónap múlva ha olyan állapotban van a hajad, esetleg megint tud 2-3 árnyalatot világosítani. De ezt bízd rá, meg a köztes festéseket is.

Nem adott tanácsot hogy hogyan ápold, vagy milyen termék az ami jót tesz ha használod a köv. világosításig?

2013. febr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!