Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszívattam a hajam, hogyan...

Leszívattam a hajam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Leszívattam a hajam, majd befestettem barnára... Felül a hajtőnél világosabb lett(nem nagyon, egy árnyalattal talán), ha most beszeretném festeni vörösre, nagyon nagy lenne a színkülönbség felül a hajtőnél?


Köszi!


2012. márc. 22. 15:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamint azt hozzátenném, hogy sötétvörös lenne. A hajtövemnél biztosan sötétebb, máshol a hajamnál is csak ugye nem annyira.
2012. márc. 22. 15:58
 2/5 anonim ***** válasza:
A vörös nagyon hamar ki fog kopni. egyébként ha elöször a hajtöre kened, és ott picit tovább rajta hagyod, talán nem fog nagyon elütni. én régen 16-18 éves koromban mániákus hajfestö voltam. teljesen szétroncsolta a sok szívatás festés. kb négy éve nem festem, azóta megszerettem az eredeti szinemet, és hátközépig érö egészséges hajam lett. :)
2012. márc. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval a tőre kell ELŐSZÖR??? Azt hittem, hogy oda kell utoljára, nem tudom miért.:) Amúgy én is úgy vagyok. Én nagyon sokáig fekete voltam, utána lettem barna, fodrász megcsinálta, nem lett se foltos semmi. Csak én most okoskodtam otthon még egy festést..... :D Most végre vége a fekete időszaknak, még kipróbálok 1-2 színt és utána követem a példát.:)
2012. márc. 22. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:
A leszívatáskor kellett volna a helyes felkenési sorrendre figyelni, akkor nem lenne a töve világosabb. Ha ráfestesz akármit, az árnyalatkülönbség meg fog maradni, kivéve, ha sötétre fested.
2012. márc. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt annyira gáz már a leszívatásnál sem, először amúgy tőre volt, ha jobban visszaemlékszem. Ilyen vérvörös színű lett, kicsit talán van benne pici lila is, nem tudom elmagyarázni, de oltári jó lett! Nem is annyira sötét.:)
2012. márc. 24. 16:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!