Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi lehet ez, ha nem pattanás?...

Mi lehet ez, ha nem pattanás? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Az arcomon van egy olyan fehér pattanás szerű pötty de mégsem lehet kinyomni már régóta ott van és kezd zavarni, azt is mondták, hogy sok sót eszek és az miatt van.

Mi lehet és hogy tudnám el tüntetni??


2012. febr. 1. 19:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt én kozmetikusnál voltam valami liszt szemek vagy nem tudom és a szemem alatt is voltak. De állítólag otthon is meg lehet de nagyon kell vigyázni
2012. febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Szemölcs?
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
a szemölcs nem olyan :)
2012. febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem szemölcs, olyan mint a pattanás fehér de nem tudom kinyomni
2012. febr. 1. 20:06
 5/20 anonim ***** válasza:
mert tűvel kell. de nagyon higénikusan. de amugy tobbet énsem tudok róla.
2012. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
tűvel kiszúrni??
2012. febr. 1. 20:08
 7/20 anonim ***** válasza:
Akkor nem szóltam:P
2012. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
igen de óvatósan és csak épphogy megbökni célszerú hétvégén amikor nem méssz sehova mert meglátszódhat vagy begyulladhat de ha begyüllad tegyél rá egy kevés kamillás krémet :)
2012. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

igen ez valami zsircsomo, nekema szemem alatt volt. én is megprobáltam kiszurni de ez valami keményebb cucc, de miután megszurta, rá egy honapra eltünt.


ne félj töle ha magadnak szurod nem gáz. meg csak egy kicsit meg kell piszkálni a bört ott.

2012. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
szerintem inkább menny el kozmetikushoz
2012. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!