Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A festett vörös hajamat 1...

A festett vörös hajamat 1 hete leszívattam, majd ráfestettem. Foltos lett, bár a színe nagyon szép. Hamvas barnára szeretném, rá lehet-e újra festeni, szőke melírcsíkokkal?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Elméletileg meg lehet csinálni de valószínű, hogy a hajad nagyon csúnya lesz utána. Újból le kell szivatni és nagyon meg fogja törni a hajad, de meg lehet csináni.
2010. márc. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gratulálok. Most szívattad le a hajad, festetted. Ezzel már jól tönkre is vágtad a hajad, valszin nagyon odalett a szívás után. Na ezután még festeni és melíroztatni is akarod, ráadásul szőke, ami tök hidrogén. Szerintem ne, mert teljesen oda lesz a hajad, nagyobb kárt csinálsz mint hasznot. Még várjál vele, ameddig a következő festés nem lenne aktuális.

Sajnos tudom, a vörös ilyen. Én is vörös vagyok, de én nem tenném tönkre azzal a hajam, hogy leszivatom. Egyik ismerősöm megcsinálta, utána olyan lett a haja, mint a kefe. Kb. fél év volt, mire megint normális minősége volt a hajának.

2010. márc. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én soha nem értettem meg azokat az embereket, aki adni akarnak magukra, de mégse. Miért nem mégy el fodrászhoz, aki szakszerűen megcsinálja a hajad és még tanácsokkal is ellát, hogy most mit kellene, mit ne, mivel várjunk még egy kicsit stb...? tönkre teszed a hajad, ez teljesen egyértelmű! ha szép hajat, akarsz, akkor miért otthon kell próbálkozni az olcsónak tűnű festékekkel, mert azt hiszed ezzel sokkal jobban kijössz, de a hajad közben olyan lesz, mint a szalma (ha egyáltalán még marad is belőle valami és nem törik egyszercsak ketté) Volt egy ismerősöm, aki szintén otthon bűvészkedett spórolás szempontjából és a hidrogén szőke hajából akart barnát! hát megcsinálta és marha jól nézett ki! szép zöld foltos lett a haja, arról ne is beszéljünk, hogy milyen volt a hajának több, mint a fele, szinte ami egészséges volt, az kb. 6 cm volt. te ugyanezt csinálod magaddal! jól akarsz kinézni, de közben pont annak ártasz a legtöbbet, ami miatt jól nézhetnél ki! inkább menj el fodrászhoz és kérd ki a véleményét! lehet drágább, de szakszerű és tudja mit kell csinálni! nem úgy, ahogy te! sok sikert és egészséges hajat!
2010. márc. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is vörös voltam és leszivattam hidrogénnel aztán visszafestettük az eredeti hajszínemre,világos barnára. Kicsit megviselte,de én hagytam pihenni,nem kezdtem el festegetni,szerintem hagyd egy kicsit te is,hadd regenerálódjon (már amennyire tud egy kinőtt haj..) adj neki időt. Nehogy kihulljon a sok megpróbáltatástól.Tényleg vigyázz a hajadra,nem éri meg :)!
2010. márc. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek a harmadik hozzá szólóval,tényleg ne bűvészkedj otthon NEM ÉRI MEG az a pár ezer forint,hogy aztán évekig csúnya legyen a hajad,ábrázatod azért,mert most sajnáltad rá a pénzt!Megéri szerintem elmenni fodrászhoz,hiszen azért vannak,hogy segítsenek!:) és ha ennyire szereted a hajadat ennyit megtehetsz érte! Én is most megyek 10-re fodrászhoz,de csak vágatni egy picit a végéből,régebben én is festettem,volt már minden színű a hajam a szőkén kívül... és meguntam az összeset,úgyhogy most lenövesztem,de nem látszik,mert hasonló az eredeti hajszínemhez. Sok sikert és tényleg bántsd a hajad,bízd szakemberre.
2010. márc. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezért nem festem és festettem vörösre a hajam soha ,nagy nehezen lehet eltávolítani
2010. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem embert öltem meg,csak hibáztam!Köszönöm a kedves válaszokat.
2010. márc. 19. 12:56
 8/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a barnát azért akartam,mert az eredeti is az és,hogy ne látszódjon akár színezővel is!A melír nem most lett volna!Köszi mindenkinek!Az első hozzászólónak külön!
2010. márc. 19. 13:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!