Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Növeszteni akarom, de töredezi...

Növeszteni akarom, de töredezik és muszáj levágni, ráadásul folyton zsírosodik. Kéne egy-két hétköznapi hajviseleti tipp is. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tippjeim szerint azért töredezik, mert festem a hajamat, amit úgy akarok helyre rakni, hogy reményeim szerint ma utoljára festem be a hajamat, hasonló színűvel, mint amilyen eredetileg a hajszínem. Anyum levág a hajamból, amennyit muszáj, aztán nem fogom rendszeresen szárítani a hajamat, mert elég gyakran beszárítottam, hogy normális formája legyen, mert amúgy akkora, mint egy oroszlánysörény.


Ugye zsírosodik is nagyon, ami talán a heti eddig 5-szöri hajmosás miatt volt, de rátértem az 1 hetes mosásra, hátha ettől javul. De mit tehetnék?


A zsírosodás miatt 3 nap után eléggé érdekesen néz ki a hajam, általában hajpánttal hátrarakom a sérómat, de ötletem sincs, mit csinálhatnék vele hétköznapokra, mert így már unalmas.


Kérlek, segítsetek, kellenek az ötletek!


L/20


2013. febr. 9. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Töredezésre javaslom a Gliss Kur összes termékét, főleg a feketét. Nekem például a hajpakolás segített legtöbbet (hajmosás után bedörzsölöd a hajvégekbe, 1 percig rajtahagyod és lemosod), puhább és egészségesebb lett a hajam. Zsírosodásra a kénes sampont (megtalálod gyógyszertárban, dm-ben, Rossmannban) és egyéb gyógynövény tartalmú készítményeket. Ha serkenteni szeretnéd a növekedését akkor Herba Vita vagy Bánfi hajszesz. A fazonjával kapcsolatban nem tudok segíteni, esetleg feltehetnél képet vagy bővebb leírást adhatnál arról hogy most milyen.
2013. febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az előttem válaszoló nagyon jó tippeket adott. én még hozzá tenném, hogy szerintem nyugodtan moshatsz heti kétszer is hajat. A legtöbb lánynak 3-4 napig bírja a haja zsírosodás nélkül. És az is könnyen zsírosíthatja a hajat, ha sok mindent használsz rá. Elég egy jó zsírosodás elleni sampon, egy tápláló balzsam és hajvégápoló. És 3-4 havonta kicsit vágass vissza a végéből:)
2013. febr. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!