Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Fodrászom azt mondta hogy...

A Fodrászom azt mondta hogy még életében nem látott még ilyen száraz hajat vmi tipp mit tegyek vele? /bővebben lent/

Figyelt kérdés

Kb. 10 éves koromig világosbarna egyenes,kicsit hullámos hajam volt, azóta folyamatosan besötétedet és begöndörült, ezzel együtt iszonyatosan száraz..

Nagyon sok féle pakolást próbáltam már,nem fésülöm és mosom sűrűn a hajam.

Nagyon sokat piszkálnak vele hogy nagyon ronda száraz a hajam:(

mit csináljak? Valakinek hasonló problémája van?

Már arra is gondoltam hogy valamelyik szervem nem működik valami jól és ez a hajamon mutatkozik meg..esküszöm nem tudom mit tegyek:((

help!!



2013. febr. 7. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A ricinusolajat próbáltad már? Nagyon jó a száraz hajra, tele van vitaminokkal, ugyan ezt tudom elmondani a kókuszolajról. Heti egy hajpakolás segíthet szerintem, e mellé szedj még szépségvitamint pl. Biovanne+
2013. febr. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen, én is az olajos pakolásokat tudom ajánlani. Az én hajam is nagyon száraz, találtam egy balzsamot, ami egész jól hidratálja a hajam, de mindig rajta is hagyom 1-2 percig. Szárazon az Alverde hajvaját használom, ami fantasztikus készítmény.

Ha mégis kiszárad 2. 3. nap után a hajam, akkor egy körömhegynyi kókuszolajat oszlatok el a végén. Mivel valóban száraz, ezért ennyi olajat fel is vesz a hajam, nem lesz zsíros kinézetű.

Nyáron megpróbálok minden mosás előtt konkrétan olajos pakolást felrakni. Leginkább kókuszolajból. Felmelegítem egy 40-50 fokra, rajtahagyom 1 órát és hagyományos módon megmosom.

Nekem ezek a praktikák egész jól kordában tartják a szárazságot.

2013. febr. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

amit tudok,kipróbálok..:DD

2013. febr. 8. 14:28
 4/6 anonim válasza:
Szia, próbáld ki a lisse design kezelést, kifejezetten száraz hajra való ami kezelhetetlen lesz! nézd, itt találod: [link]
2013. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 droopy válasza:

Szia :)

Nekem ugyan ez a problémám csak nekem nem is nő meg ,mert azonnal letörik olyan száraz. Én már rengeteg mindent kipróbáltam még a ricinus olajat is ,ami nekem nem jött be, viszont a gyógynövény boltokban lehet kapni egy arab olajat aminek a neve Dabur Amla Gold (ez direkt festett hajra van a sima változata csak Dabur Amla). Csak a hajadra kell kenni majd várni egy két órát és hajat mosni. Személy szerint én egy éjszakán keresztül is rajta hagyom. Ezt eleinte hetente 2x de egy idő után ráér egyszer is használni. Ettől erősebb, fényesebb , gyorsabban nő majd és azt is észreveszed , hogy kevesebbszer kelelsz hajat mosnod, az ára olyan 2500Ft. Viszont azt ajánlom , hogy mindenféleképpen használj hajbalzsamot és ha azt akarod , hogy szépen álljanak a fürtjeid akkor hajmosás után vizes hajra tégy hajhabot és úgy száradjon meg. Nekem bevált és tényleg mindenki oda van a hajamért , hogy milyen szép kis göndri :) próbáld ki ezeket én azt ajánlom. De ha drágának találod az olajat ... akkor is mindig használj balzsamot és HAJHABOT!... másként nekem is borzalmas lenne a hajam :) Sok sikert

2013. jún. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 droopy válasza:
ja igen előző voltam , még azt szerettem volna , hogy ha már neked is ilyen sűrű göndör a hajad , csak hajmosás után fésüld .... eszedbe ne jusson a száraz göndör hajad kifésülni, mert csak törik és nem lesz szép látvány.. hajmosás után balzsammal meg szépen ki lehet fésülni
2013. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!