Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száraz kéz, és száj. Valami...

Száraz kéz, és száj. Valami tuti tipp?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nivea kézkrém+labello kesztyű és sál
2009. dec. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a Nivea kézkrémet használom a számra is, nekem ezerszer jobban bejön mint bármelyik szájápoló. Kézre is tökéletes és nem is drága. Kézre valamiféle hidratáló, és szigorúan kesztyű ilyenkor, szájszárazságra pl jó a méz vagy a vaj, ha otthon vagy. Kozmetikusom szerint a labello és egyebek csak addig jók, amíg felkened őket, 5 perc múlva az is ugyanúgy rászárad, amúgy nekem a méz sem jött be.
2009. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most utáljatok meg, de én azt mondom neogronormon! olcsó is, meg minden! Ha enni akarsz, stb lemosod és újra felkened. Nem kell sajnálni, mert nem vészes az ára! Komolyan mondom, én majdnem mindenre azt használom! Max testápolónak nem, meg nyílt törésbe se azt kenném :D
2009. dec. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igyál több folyadékot! Helyileg is kezelni kell, de a kéz kiszáradása nem jó jel.
2009. dec. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!