Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Összeragadt hajvégekre valami...

Összeragadt hajvégekre valami tipp?

Figyelt kérdés

Hajmosás után 1-2 nappal éjjelente mindig nagyon összeragadnak a hajvégeim,ha kibontott hajjal alszom,pedig nem töredezettek.Legalábbis én nem látom annak,nem olyan vészes,hogy vágni kelljen belőle.

Erre tudtok valami tippet a felgumizásom kívül?


2013. jan. 23. 10:11
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Nekem is volt ilyen még tinikoromban évekig, nagyon zavart. Aztán agyonfestettem, tönkretettem, és azóta már nem ilyen. Persze óva intelek hogy te is ezt tedd! :)


Remélem megfogadod a tanácsom, és elmész egy fodrászhoz (ha van olyan akihez jársz és megbízható szerinted, akkor tőle, ha nincs, vagy nem jársz, akkor egyszer menj el -megéri, 2ezerért már vannak jó fodrászok) és mondd el neki hogy mi a problémád. Ő tudni fogja, mert ezt is tanulta (ha jó szakember), és megmondja mit tudsz tenni ellene. Mi itt nem nagyon fogunk tudni egyetemes jó választ adni, mert mindenkinek más a hajszerkezete, így más a megoldás is. (Nem hiába van több 100 féle sampon és egyéb hajápolószer a piacon.)


Sok sikert, és hidd el, érdemes! :)

2013. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!