Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSÉG! Valami bevált tipp?

SEGÍTSÉG! Valami bevált tipp?

Figyelt kérdés
Pattanásos a bőröm, minden este és reggel jól megtisztítom stb. de semmi eredménye! Én hülye olvasgatva pár blogot még elmentem szoláriumba!ráadáaul hab a tortán: dilemmáztam hogy most 10vagy 15perc? Tudtam hogy az elején nemszabad sok időre bemenni de valmiért mégis voltam olyan hülye és kockáztattam ,hogy bementem 15percre. Rá másnapra, estefele elkezdett hámlani az arcom,nagyon durván,pattanások is sokkal pirosabbak.Nemtudom,hogy most ez a szolitól vagy allergiás vagyok valamelyik krémemre.Ha kéritek,leírhatom a krémek nevét is amit használok.
2013. jan. 1. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem allergia,pusztán leégett a bőr.A pattanásokat is tovább irritálta.Használj aloe verát a lehető legmagasabb koncentrációban.
2013. jan. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem alergia, szimplán leégtél. Elsőre max 1 perc!!!

Nekem nagyon pattanásos a bőröm, következőket használom:

reggelre sima arc lemosó (igazából bőr radír de nem használ.. max lemossa az arcod): Garnier Pure Fruit Energy (isteni az illata) estére: Garnier Pure Active bőr radír (jól kitisztítja a miteszereket, lassan 3 éve használom)

Amit még használok: Oriflame teafás szappan (300 ft) Oriflame teafás rozmaringos arckrém (minden reggel arcmosés után) VerMix forte (nagyon jó gyulladás csökkentő, jó hogy rátaláltam, nem csalódtam benne még :))


Én ezeket használom, de apránként vettem meg. MIndig használok valami lemosot az arcomra reggel, azért az a Fruitost, mert akciós volt (tudom hogy a Garnier jó) meg kinyítottam picit megnyomtam, láttam nem erős a szemcséje, ezért reggel mosok vele arcot) Este a masik Garnierrel jól megmosom, rá egy kis VerMix, és kész.. Nagyon ritkán 1-2 pattanásom van :)

Ezeket ajánlom, de mindenképpen most pihentesd az arcod.

De még tudom ajánlani a bőrgyógyászt, ő is jó dolgokat tud felírni pattanásra :)

2013. jan. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azabaj,hogy most tényleg nagyon csúnya az arcom,mikor suliba megyek mindig teszek rá olajmentes alapozót meg fixálót,tudom,nemjó de valahogy addig is csak elkell takarnom:/ Köszönöm a válaszokat!:)
2013. jan. 2. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!