Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Begyulladt szőrtüsző elen...

Begyulladt szőrtüsző elen valami tuti jó tipp?

Figyelt kérdés
A problémám több évre nyúlik vissza. Nagyon fehér bőrű vagyok, ezzel még jobban látszanak a bőrhibák, történetesen a szőrtüszőgyulladás az, ami megkeseríti az életemet főleg nyáron....tisztán kivehető, ahogy a szőr csak nő, nő a bőr alatt, nem talál kiutat, vagy begöndörödve küszködik a bőr alatt, természetesen nem tudom megállni hogy ne nyomkodjam, ezért, mivel az én bőröm nagyon érzékeny, ezért egy pici megnyomásból is piros folt lesz. Borotválni semmiképp nem fogok, mert annak nem látom értelmét, eddig epiláltam. Holnap kipróbálom a hideggyantát, de retteneetesen szenvedek attól, hogy nyáron 40 fokban hosszú gatyát kell fölvennem, mert képtelen vagyok mutogatni a lábaimat, amin hegek is vanak illetve az aktuális begyulladt szőrtüszők. Úgy érzem, mikor nézegetm a szép lábakat, hogy csak nekem van ilyen problémám. Már nagyon nincs amit ne próbáltam volna....kamillás borogatás, luffaszivacs, leila titka, tetran kenőcs, még valami aminek most nem tudom a nevét, szalicilsav, teafaolaj, körömvirágkrém, sima pattanás elleni szerek,, mit tegyek még?,(azon kívül, hogy abba kell hagynom a piszkálását). Nme iszem el, hogy itt tart az orvostudomány ahol, szíveket ültetnek be és még sorolhatnám, és nincs egy szer, amitől elmúlnának a gyulladások a lábamról....aki tuti tippet tudna adni, nagyon hálás lennék, a legnagyobb komplexusom oldódna meg.......
2013. jan. 12. 20:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Elen=ellen, bocsánat a sok gépelési hibáért....a parajdi sószappant kihagytam azt is használtam, és parajdi sós fürdővízben is fürödtem..
2013. jan. 12. 21:12
 2/3 anonim válasza:

törölközővel jól dörzsöld meg fürdés után. (mondjuk nekem is benőnek, de talán jobb egy fokkal) Ugye a bőröd felpuhul, és a törölköző leszedi az elhalt hámsejteket. Én is lufázom fürdés közben, de elvileg a törölköző jobb. Lehet áttérek a borotvára én is, mert a hegek ott maradnak, az nem tűniik el soha! Ugyhogy vigyázz a nyomkodással!

Én tegnap egy olyat szedtem ki, amibe 3 szőr volt.. :O :D

2013. jan. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte és utána is fertőtleníteni kell a bőrt és akkor nem gyullad be.
2013. jan. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!