Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Magadnak be szoktad fonni a...

Magadnak be szoktad fonni a hajad?

Figyelt kérdés
Milyen fonást szoktál készíteni?Meddig ér a hajad?
2013. jan. 31. 08:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Amikor a vállam alá ért egy kicsit, francia fonással hátul összefontam, a végét bedugtam a fonás alá.
2013. jan. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Majdnem a derekamig ér:) Amióta megtanultam a halszálkát, azóta úgy fonom:)
2013. jan. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A derekamig ér és simán csak össze szoktam fonni hátul, vagy kettéválasztom és kétoldalt kettőbe.
2013. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Deréknél egy kicsivel lejjebb ér a hajam. Halszálkafonást, hármasfonást, vízesésfonást és parkettafonást szoktam készíteni belőle. Most kezdtem el próbálkozni a cipzárfonással.
2013. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Majdnem derekamig ér,magamnak nem tudom szépen befonni,maximum úgy,hogy coffba fogom a hajam és a lelógó részt fonom be.

Párom szokta, rengeteg apróba,1 hétig úgy hagyva utána gyönyörű kiengedve. (maga a fonás 3 óra minimum)

2013. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden éjjelre sima angol fonással fonom be, ezen kívül néha még szoktam csinálni franciát, hollandot, kötélfonást, halszálkát, 4-es fonást, meg ezeknek a variációit. Combig ér a hajam.
2013. jan. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sima angol fonás, francia mindenféle formában, vízesés a frufrumon, halszálka, csigalépcső, és még valószínűleg párat ki fogok próbálni. Fenékig ér a hajam.
2013. jan. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
lapockáig, és igen, én is a rejtett fonást szoktam, mert az oldalsó rövidebb szálak csak abból nem csúsznak szét.
2013. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Derékig érő hajam van, szinte mindenhogy be tudom fonni magamnak: sima fonás, szálas, francia, ötös fonás és a különböző variációik...
2013. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!