Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rendelni szoktad a pizzát...

Rendelni szoktad a pizzát vagy inkább magadnak készíted el? Indokold hogy miért.

Figyelt kérdés
2009. júl. 1. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sok munka van vele ezért inkább rendelek.
2009. júl. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban szeretem saját magam készíteni,mert úgy legalább tudom,hogy miből ,mikor és milyen környezetben készült.
2009. júl. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is rendelni szoktam.

Indoklás: tavasszal elhagyott a feleségem, én meg örülök, ha mosásra, takarításra van időm.

2009. júl. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Időszerű... A párom éppen pizzát süt vacsorára. Tehát mi magunk készítjük, azt rakunk rá amit akarunk, és sokkal finomabb mint a rendelős és nem Tesco-sonka meg sajt van rajta...
2009. júl. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

rendelni :)

lusta is vagyok csinálni, meg nem is olyan finom amit én csinálok :) gyorsabban kész van és kb ugyanannyiba kerül mintha én csinálnám itthon..

2009. júl. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Magam csinálom, ugyanannyi pénzből úgy sokkal többet tudok csinálni, és pizzából sose elég:)
2009. júl. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőt.

Ha van hozzá alapanyag, én csinálom meg.

ha megkívánjuk és nincs itthon semmi, akkor rendelünk!

2009. júl. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
98%
Butaság! Senki nem érzi a különbséget a házi és a profi sütőben sült pizza között? Soha nem fogsz tudni olyan pizzát sütni otthon, hacsak nem tudod a sütőt 350-360 fokra melegiteni! És akkor még nem is beszéltünk a kövön sütött pizzáról! Igazi pizza, mindenképp rendelve!
2009. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%

Persze, hogy van különbség, csak nekem nem mindegy, hogy egy pizza kijön 500 forintból, vagy majdnem háromezer. Aki ide szállít, az annyiért adja, hát köszi szépen.


Szóval csinálom. Ha kedvem van, még a tésztát is magam csinálom, ha nincs, akkor kész tésztát veszek és a feltétet én állítom össze. Legalább tudom, miből van.

2009. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor rendelem és van amikor magamnak készítem, mikor hogy! Van olyan kedvencem, amit itthon nem tudnék kihozni 960 Ft-ból, így megrendelem és kész (pl imádom a tenger gyümölcsiset, de nagyon drága, ha veszek ilyen "mixet", ha megrendelem a kész pizzát, csak 960 Ft)! Ha itthon készítem, a tésztát akkor is veszem, mert nekem soha nem sikerült rendesen megcsinálni. A Lidl-ben szoktam venni a tésztát.
2009. júl. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!