Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Meddig ér a hajad, és hogyan...

Meddig ér a hajad, és hogyan szoktad hordani?

Figyelt kérdés
Illetve mivel ápolod?
2013. jan. 2. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Valahol a hátközépig érő és a derékig érő között van, természetes aranyszőke. Sajnos hajlamos töredezni.

Általában copfban, befonva oldalra, kontyban vagy kiengedve hordom.

Szeretném, ha megint a derekamig érne, csak lassan nől.

Szőke samponnal mosom (Balea More Blond), az olyan szép színt ad neki. Szőke balzsamot (Balea Blond)és száraz hajra való balzsamot (Balea Oil Repair) használok rá.

Szárításhoz hővédőt használok (L´oreal).


19/L

2013. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hátközépig ér.

Alapból göndör lenne, de vasalom heti egyszer. Garnier sampon meg balzsamot használok, ami száraz hajra való, meg L'oreal selymes olajat.

Leengedve hordom, lófarokba, felkontyolva, simán vagy halszálkába fonva:)

2013. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb. a lapockám aljáig ér, de lépcsőzetes, így a felső részek rövidebbek. Általában kiengedve hordom, esetleg hullámcsattal elcsatolok 1-2 tincset, néha egy szép csattal csatolok el néhány tincset. De szívesen hordom lófarokba és kontyba is a hajam, néha pedig be is fonom. Időnként pedig hajpánttal dobom fel az összhatást. :)


Jelenleg head&schoulders sampont, kallos latte hajpakolást, kallos hővédőt és balea hajvégápolót használok.

2013. jan. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Hátközéptől egy icipicit hosszabb, nincs nagyon fazonra vágva, szinte mindig kiengedve hordom (néha kontyot is csinálok).

Ápolása kicsit bonyolult, évszak függő. Most úgy csinálom, hogy mosás előtt bevizezem és teszek rá Balea koffeines balzsamot pakolásként (hajtőre is). Addig kifőzők egy bögrényi csalánteát, ebben oldok fel Babylove-os babasampont és teszek bele 2 csepp rozmaring olajat. 2x megmosom vele, majd Alverdés balzsam. Szárazon egy körömhegynyi kókuszolajat oszlatok el rajta.

2013. jan. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Derékig ér, általában kivasalva hordom, vagy ha van türelmem, begöndörítem.

Mindig másmilyen sampont, balzsamot veszek, de általában Loreal Elseve termékcsaládból, azok nagyon jók :)

Sajna az enyém is töredezik, de nincs szívem vágatni belőle :D

20/L

2013. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem a fenekem alá érő szőkés barna hajam van :) alapból göndör de sajnos a súlya kihúzza :/ általában kiengedve hordom mert nem szeretem ha össze van fogva, de néha azért beszoktam halszálkába fonni :) általában hajmosás után (head&soulders-t használok) teszek rá egy kis hajhabot :)

15/L

2013. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ugyanilyen hosszú, mint ezen a képen Sissinek, csak az enyémnek dúsabb a vége. Feltűzve szoktam hordani, ilyesmi kontyokban:

[link]

[link]

[link]

Ritkán engedem ki, befonni szoktam néha.

Ápolom sok mindennel. Heti 2x mosom gyengéd gyereksamponnal, Wella Repair balzsamot használok rá. Ezen kívül használok még kifésülősprayt (Pantene Aqua Light), szérumokat (Avon, Balea, Gliss kur), kókuszolajat. Havonta 1-2 cm-t vágok le a végéből. Nem festem, hagyom magától száradni, nem formázom se hővel, se formázószerekkel. Ilyen hajkeféket használok rá, ezek nagyon jók és kíméletesek:

[link]

[link]

Éjjelre mindig befonom, így nem gubancolódik és nem szárad úgy ki.

2013. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hátközépig érő festett vörös hajam van, kb. 4-5 naponta mosom meg. A mosás utáni 1-3. napon ki van engedve, utána összefogva hordom. Nem nagyon töredezik szerencsére, kb. félévente vágatok belőle pár centit. A végeket Gliss Kur folyékony hajvégápolóval ápolom.
2013. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Majdnem hátközépig érő, enyhén hullámos hajam van, frufruval. Mindig kiengedve hordom, néha göndörítem, de a frufrumat majdnem minden reggel vasalnom kell. :/

3 naponta mosom, John Frieda vagy Wella sampont használok, néha Garnier "gyógynovényeset". Balzsamom is Wella, hajpakolásom Kallos, de nem minden hajmosásnál használom őket. 1-2 naponta csalán hajszeszt használok (Isana). Szoktam rá tenni néha hajspray-t néha-néha (Gliss Kur), de ezt annyira nem szeretem.

2013. jan. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hátközépig érő, hullámos, barna és dús. Negyedévente vágatom, annyi szerintem pont elég neki, és mindig annyit, amennyit eltöredezik (kb 1-2 cm) és Wellával mosom és Wella a balzsam is. Nem ápolom túl néha hajhab, waxot használok, ennyi. Nagyon dús:)
2013. jan. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!