Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktad hordani anyukád ruháit?

Szoktad hordani anyukád ruháit?

Figyelt kérdés

Mármint nem úgy értem, ahogy a 10 éves kislányok próbálgatják anyuka ruháit, hanem ha majdnem ugyanolyan a méretetek.

Én például sokszor kölcsön szoktam kérni anyukám felsőit.


2011. aug. 16. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
néha :D
2011. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mert nem egyezik a méretünk,viszont tesóm folyamatosan lenyúlja anyu rucijait.:)
2011. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
n szerencsésnek mondhatom magam.. ugyanis anyukám nem ilyen aklakmi,vagy üzletaszonyos ruhákat hord. hanem egyszerű retro-s póokat. minden pólója retros. amit egy farmerrel vesz fel. a retroban pedig ha 2 számmal nagyobb az ugyse látszik. szóva IGEN! mindig felveszem:D aminek ő nem örül.. de az én pólóimat ő szó nélkül lenyúlhatja...
2011. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Igen! :)) én is felveszem az ő felsőit, meg ő is az enyéimet. Mondjuk most 40éves korárára már M-es felsőt vesz de az is jó rám, kicsit lengébb de jó :)) örülök, hogy nagyjából egy méret vagyunk, mert így sokkal változatosabban tudok öltözni :)

21L

2011. aug. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam anyáét,ő szokta az enyém :D

cipő méretünk is ugyanaz,1-2 kévételével az összeset felváltva hordjuk:)

2011. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nem, mert nem egyezik a méretünk


19/L

2011. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi mindenen osztozunk kivéve a cipőkön. :)

15/L

2011. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Néha, mert kb. ugyanaz a méretünk, van, ami egy kicsit nagy rám, de azt is lehet korrigálni, és fiatalosan is öltözik. 19L, anya pedig 45
2011. aug. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Néha, de nem szokott örülni neki.:D Viszont, ha valamit kihízik, azt mindig nekem adja.(Egy a méretünk, csak neki nagyobb a hasa, gyorsabban hízik.)15l
2011. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem egyezik a méretünk, és a stílusunk is elég más.

16/L

2011. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!