Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha valaki magának vágja...

Baj, ha valaki magának vágja a haját?

Figyelt kérdés

nyílván nem baj senkinek, úgy értettem a kérdést, hogy mennyire jó ez, ha magamnak vágnék belőle egy pár centit?

Van nagyon jó ollóm, de azért az csak nem olyan, mintha egy fodrász vágta volna, aki ért a vágási technikához és jobban is látja.

Mondjuk ilyen téren szerintem ügyi vagyok, másoknak is vágtam, festettem már be a haját, szóval végülis bízom abban, hogy magamnak sem rontanám el.

Vélemények?

Inkább mégiscsak menjek fodrászhoz?

Olyan hosszú a hajam, kicsit kellene a végéből vágatni, de félek (jogosan, előfordult már sajnos nem is egyszer) , hogy nagyon belevágnának..



2012. nov. 14. 09:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

SZerintem abszolút nem gáz, sőt, én is megpróbálnám.

Bocsi kérdeznék, hogy linkelnétek ilyen videót? Hosszú hajam van és tényleg, a fodrász mindig tök sokat vág belőle, hiába csak egy picit szeretnék vágatni.

2012. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Én is magamnak szoktam vágni, méghozzá borotvapengével, mivel úgy kevésbé sérül a haj, és lány vagyok hoszzú hajjal:)
2012. nov. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

ha nagyon hosszú a hajad, lehajolsz és körbevágod, a kutya nem fogja észrevenni.

De tényleg drága ollóval vágnak a fodrászok, mert a tanuló eltörte a fodrászomét és ki kellett fizetnie, szegény odavolt, hogy 60ezer az olló, ami persze sima mezei ollónak látszik.

2012. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

szegény ismerősöd jól megjárta akkor..bár hogy tudott eltörni egy ollót? ez nekem gyanús.. :D

gondoltam, hogy sokba van, de azért nem tizenezrekre gondoltam..

nekem 'fiskars' márkájú van itthon.

2012. nov. 14. 14:02
 15/19 anonim válasza:

Én lány vagyok és egy időben gyakran vágtam a (hosszú) hajamat. A mostani párom ezt nem tudja és szokta mondani, hogy mennyire jó frizurám volt néhány régi fotón, vágassak olyat a fodrásszal. De neki hiába mondom, milyet szeretnék nem találja el. Festeni is magamnak szoktam, azt még a fodrász is megdicsérte legutóbb, hogy milyen jól sikerült és még meg is kérdezte, milyen festéket használok mert nagyon természetes lett.

Úgyhogy hajrá! Próbáld meg.

2012. nov. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
én már vágtam magamnak, nem lett rossz, de őszintén szólva a fodrász szebbre megcsinálta.. azért nagyon elrontani nem lehet ha csak a végéből akarsz picit.. de van olyan fodrász aki tényleg betartja hogy annyit vág amennyit muszáj
2012. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Én magamnak borotválom
2012. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mióta volt egy - két szörnyű élményem a fodrászokkal, én is magamnak vágom a hátközépig érő hajamat. Levágom, utána nővérem átmegy rajta, hogy mindenhol egyforma-e és mindenki boldog. :) 20/L
2012. nov. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"... és mindenki boldog. :)"


Én nem ;)

2012. nov. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!