Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha valaki magának vágja...

Baj, ha valaki magának vágja a haját?

Figyelt kérdés

nyílván nem baj senkinek, úgy értettem a kérdést, hogy mennyire jó ez, ha magamnak vágnék belőle egy pár centit?

Van nagyon jó ollóm, de azért az csak nem olyan, mintha egy fodrász vágta volna, aki ért a vágási technikához és jobban is látja.

Mondjuk ilyen téren szerintem ügyi vagyok, másoknak is vágtam, festettem már be a haját, szóval végülis bízom abban, hogy magamnak sem rontanám el.

Vélemények?

Inkább mégiscsak menjek fodrászhoz?

Olyan hosszú a hajam, kicsit kellene a végéből vágatni, de félek (jogosan, előfordult már sajnos nem is egyszer) , hogy nagyon belevágnának..



2012. nov. 14. 09:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

én rendszeresen magamnak vágom, nem érzem h bármi baj lenne vele,

viszont a fodrászoknak 50-60 ezres olló vannak, amire azt mondják, hogy azzal lehet a lehető legkímélőbben levágni, hát én anynira nem értek hozzá, de gyanítom h csak mendemonda:D

2012. nov. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is magamnak vágom sőt, még festem is...nekem nagyon jól szokott sikerülni és dicsérni is szokták..ha ügyes vagy ne prázz tőle senki nem fogja észre venni hogy te csináltad..
2012. nov. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

oké, köszi a válaszokat:)

vágok egy picit a töredezett végéből, januárban azért megyek majd szerintem fodrászhoz is, mert valami frizurkó csak nem ártana, nem áll már sehogy.

karácsony előtt nem fér bele a keretbe, azon a pénzen inkább veszek valakinek ajándékot:)

2012. nov. 14. 09:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is szoktam magamnak vágni, és évek óta magamnak is festem. Ha voltál már fodrásznál, akkor elleshetted a technikát, amivel vágja és otthon Te is tudod alkalmazni.
2012. nov. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
sose járok fodrászhoz, hátközépig érő hajamat Én vágom. fodrász nem 1-2x elcseszte már a hajamat azér tén meg nem fizetek tönn ezret hogy ne tettszen a végeredmény.
2012. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én is magamnak festem/vágom már rég óta, mert a fodrász mindig többet vág és más lesz mint én akarom, most vágtam új frizurát is, egyenesből fokozatosat, sokkal jobb lett mint régen mikor a fodrásszal vágattam ilyenre. Youtuberól sokat lehet tanulni egyébként:)
2012. nov. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én mindig magamnak vágom a hajam géppel. Max a végén anyám átszalad rajta, hogy jól megcsináltam-e mindenhol! :D
2012. nov. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Brain Storming válasza:
Én is magamnak vágom... mondjuk nullással...):o) Ha kicsit hosszabbra hagyom, egy rövid sapkát húzok a fejemre, ahhoz igazítva vágom a tarkómra ránövő "nyakhajam"...
2012. nov. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
Mi vagy ki a fodrász?
2012. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Na jó és akkor a válaszolók hány százaléka volt most fiú?:)

Nektek azért könnyebb dolgotok van ám géppel szerintem:)

2012. nov. 14. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!