Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan fiú, aki magának...

Van itt olyan fiú, aki magának vágja a haját?

Figyelt kérdés
Milyen hosszú a hajad? Milyen géppel vagy ollóval vágod? Milyen a kézügyességed 5-ös skálán?
2011. dec. 16. 20:37
 1/5 anonim válasza:
0,6os a hajam.Szerintem csak géppel tudod levágni,ollóval kiszúrnád a szemed.4-5000ft fölött már akármilyen vezetékes gép jó,elmegy egy pár évet.Kb 4es a kézügyességem.Régebben oldalt 0,3assal vágtam felül 0,6ossal,csak piszok nehéz 2 tükörből eltalálni az átmenetet,úgyhogy már csak egy fokozattal vágom!
2011. dec. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen én magamnak vágom, géppel. Oldalt-hátul 3mm, fent 5 mm. régebben vettem noname hajvágót, talán 1000 Ft-sem volt, de volt hogy húzta, beragadt, szóval nem szarakodtam vele, vettem egy normálisat, nem fésűs, hanem állíthatós, pár alkalom után visszahozza az árát... Ollóval az esetleg elmaradt részeket korrigálom, + a fül mögötti részen, aztán a végén körbeborotválom a tarkó részen. Általában hetente körbe letolom és kész, 10 perc alatt végzek vele, nincs az hogy fodrászhoz menni, várakozni, pont nem jó az időpont stb. A kézügyességről: most már Ok, azért kezdetekkor sokat bajlódtam vele, féltem is hogy belenyírok, vagy nem lesz egyenletes, de most már semmi problem. Meg lehet szokni az elsőre szokatlan kézmozdulatokat, vagy hogy tükörképben vágni.
2011. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
...valaki olyan aki 5-10 cm hosszúra vágja? esetleg ismerős? ismerős ismerőse?
2011. dec. 16. 21:23
 4/5 A kérdező kommentje:
2011. dec. 20. 06:05
 5/5 anonim válasza:
A videó végeredményével megegyező méretben mozog az én hajam is, magamnak vágom, 5/4,5-re értékelem a kézügyességem, mivel kb. 3 és fél éve magamnak vágom.Philips hajnyírót használom, ollót nem. Eleinte mindenhol ugyanakkorára vágtam, és nagyon rövidre, később volt nagyon rövid(1mm mindenhol),aztán jött a felül hosszabb oldalt rövidebb légiós frizura:D aztán jött a felül hosszú oldalt rövid, de normálisan összevágva, aztán van a mostani, oldalt rövid felül hosszabb, vasalom, és zselével beállítgatom. Ha vágom akkor szemben van a tükör, úgy vágom az oldalát meg a tetejét(a tetejét úgy, hogy az ujjaimmal közrefogom a tincseket és kb. a felét levágom, vagy amennyit akarok, és persze hátrafelé egyre rövidebb), amikor a hátulját vágom akkor pedig 2 egymással szemben lévő tükörben csinálom. 2-3 naponta mosom és pont tegnap vágtam le.:D Tényleg sokat megtakarítasz + ha hetente nem tetszik az oldala valamiért akkor csak előveszed a hajnyírót és 5 perc..Azért kell idő beletanulni 20/F
2012. febr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!