Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyorsa zsírosodó hajra milyen...

Gyorsa zsírosodó hajra milyen hajbalzsamot használtok?

Figyelt kérdés

Esetleg valami jó sampon? Bár szerintem nekem a balzsamtól zsírosodik inkább de ha meg nem használok minde hajmosásnál akkor nagyon sprőd és fénytelen a hajam. Vagy próbáljak száraz hajra való sampont balzsam nélkül esetleg?

Egyébként 2 naponta kell mosni a hajam!

Köszi



2012. okt. 18. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hova viszed fel a balzsamot? Azt csak nyaktól lefelé kell, ha a fejbőrödre is kened, akkor persze zsíros lesz tőle. Nyaktól lefelé meg mindegy milyet használsz, de a száraz hajra való a legjobb. Én a Wella balzsamokat szeretem legjobban.
2012. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyaktól lefele kb 1 cm a hajam, nem a vége száraz, hanem az egész, ha nem teszek rá balzsamot. Muszáj az egészre balzsamot használjak.
2012. okt. 18. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az egész olyan száraz, akkor javaslom, hogy mosás előtt 1 órával kend be kókuszolajjal. Nekem nagyon felpuhítja és nem lesz zsírosabb tőle a hajam, pedig nekem nagyon hajlamos rá, 2-3 naponta mosni kell.
2012. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok.

Ebben az esetben viszont a szilikonmentes, kevésbé nehéz balzsamokat ajánlanám. Pl. Fructis Dús haj helyreállító, Balea balzsamok.

2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kókuszos (festett hajra) baleás balzsamom van,egész jó, majd valahogy megpróbálok csak a hajvégre kenni, hátha úgy jobb lesz.
2012. okt. 19. 06:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!