Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajbalzsamot használtok...

Milyen hajbalzsamot használtok + milyet ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A lényeg az,hogy iszonyú rossz minőségű hajam van. Középhosszú,de nagyon száraz,állandóan összegubancolódik és semmi tartása nincs. Nagyon dús hajam van,és ez is egy hátrány,és ezért akarnék egy olyan hajbalzsamot ami ezeken a problémákon tudna segíteni. Ha számít valamit ezelőtt Gliss Kur fújós hajbalzsamot használtam,2 fajtát is,de egyik sem vált be.. Milyen hajbalzsamot használtok ti amit szivesen dícsértek,és milyent ajánlanátok egy nagyon sérült,száraz,elég dús tartás nélküli hajra? :S
2011. ápr. 30. 09:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Kallos B5 provitaminost használok, nekem ez válik be a legjobban. Nem töredezik tőle a hajam, és irtó selymes lesz utána.
2011. ápr. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Alverde hibiszkuszos hajbalzsamot használok és én nagyon szeretem.
2011. ápr. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én évek óta próbáltam olyan balzsamot találni ami jó a hajamnak.Próbáltam olcsótól a drágáig.Nekem a dm-ben kapható saját márkájú Balea hidratáló hajbalzsam jött be kókusz és tejkivonattal.Ez lehet,hogy olcsó/400Ft alatt van/de nekem ez használ.
2011. ápr. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát én kifejezetten rengeteget kipróbáltam már,iszonyú sérült a hajam,de semmi sem használ már szinte.. Ezért érdeklődök,hogy nektek mi az ami bevált főként száraz hajra.. :S

Az eddigi válaszokat köszönöm,még jöhetnek válaszok és tapasztalatok! :)

2011. ápr. 30. 10:10
 5/11 anonim ***** válasza:
Fodrászboltban lehet kapni Serical tejkrémes hajpakolást, kb. 800ft 1l, nagyon jó, én ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve és imádom az illatát is.
2011. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is száraz a hajam mondjuk nekem göndör és nekem is nagyon dús én a L'oreal absolut repair hajpakolást használom és imádom ♥ (a samponom is ebből a termékcsaládból van) a hajmosás után kb 2 napig nagyon selymes lesz a hajam de ugye este össze gubancolódik :S és csúnya lesz..ezért reggel befújom a Gliss kur száraz töredezett hajra való spréjével és akkor megint nagyon szép fényes, puha lesz :D
2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az baj,hogy én amit próbáltam a Gliss Kur fújós hajbalzsamból nem használt. :( .. De azért köszönöm az eddigi válaszokat,próbálok majd a hajamnak megfelelő hajbalzsamot keresni.
2011. ápr. 30. 11:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Inkább pakolással próbálkozz szerintem. Nagyon jó a Syoss moisture és a Gliss kur Asia straight.
2011. ápr. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet akkor hajbalzsam helyett pakolást fogok használni. De [ lehet hülye kérdés ] de hogyan kell használni? Mármint.. Mivel nem igazán használtam még pakolást.. Ezt csak szimplán hajmosás után kenjem a hajamra és öblítsem le?
2011. ápr. 30. 13:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, amit csak 1 percig kell a hajon hagyni, mint pl. a Syoss, de van amit fél óráig. Csak mosás után felkened, vársz, leöblíted. És kész is. Utána már nem kell semmit csinálni csak szárítani.
2011. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!