Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok hajmosás közben...

Használtok hajmosás közben hajbalzsamot, megéri? éreztek változást?

Figyelt kérdés
én nem használok, de heti 1x használok hajpakolást illetve minden hajmosás után hajvégápolót..nem tudom, h érdemes lenne e hajbalzsamot használnom..?!
2011. jan. 6. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én használok, de rendes fodrásztól vettet, nem ilyen dm-es szarokat.. Bár azokkal is volt régen különbség. Balzsammal sokkal puhább a hajam, ha csak sampont használok, száll összevissza, meg hamarabb begöndörödik, nehezebb kivasalni.. szóval a balzsam jobb.
2011. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

másfélhetente mosok kb hajat,hosszú hajam van


évekig avonos hajpakolást (tégelyes rószaszin) használtam ugy mintha balzsam lenne (nem hagyom rajta 2percnél többet),most pedig mézes balzsamot használok,olyat mint a fodrászatokban látni


ezek előtt próbáltam sokféle balzsamot,nem váltak be,de ez attól is függ milyen hajad van...


ha most igy jónak érzed,akkor ne próbálkozz,ha meg nem érzed tökéletesnek,akkor pár próbát megér

2011. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha nem érzel különbséget aközött, hogy használsz-e vagy nem, akkor felesleges. Szerintem elég a hajvégápoló, ha így jónak érzed.

Én mindig használok balzsamot, kicsit csúszósabb utána a hajam, de ha nem használnék, akkor sem lenne tragédia, ki tudnám fésülni. Mondjuk én gyereksampont használok, ami nem szárítja annyira a hajam. Olaj nélkül viszont nem hiszem, hogy meglennék, az sokkal fontosabb nekem, mint a balzsam. Régebben úgy csináltam, hogy csak sampon+pakolás minden hajmosáskor. Akkor nekem is felesleges volt a balzsam.

2011. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

nagyon rég használtam, még évekkel ezelött..de lehet veszek 1et kiprobálni ugyis sokáig elég..

elsve tükörfény sampont fogok használni mtr eddig, gliss kurral mostam de annyira ne jött be.

és amugy ha tesztek rá akkor kihagyjátok a fejbört és csak a hajszálakra twsztek? vagy tesztek hajtöre meg mindenhova?

köszi a válaszokat!:)

2011. jan. 6. 12:12
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Nekem muszáj! Annyira vékony szálú, kócolódós a hajam, hogy nem bírnám kifésülni! Ráadásul én jó alaposan mosok hajat, tehát rendesen gubancos szokott lenni!
2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
minden egyes nap használom,enélkül nem tudnék hajat mosni!!!!egyfajta függőség!!!!!!!!!!!
2011. jan. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindig használok, balzsam nélkül sokkal nehezebben tudom kifésülni a hajamat.
2011. jan. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11:57-es vagyok. Én csak a végére teszek, fültől lefelé, mert eléggé zsírosodó hajam van. Még így is csak 4-5 alkalomra elég nekem egy flakon balzsam...
2011. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a sok választ!

hát kiprobálom, és majdmeglátom milyen lesz:)

de láttam van ilyen balzsam spray-hatásos? vagy jobb a hagyományos balzsam ami tubusos?

2011. jan. 6. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
a hagyományos tubusos jobb :) én spréset akkor szoktmam ráfújni amikor már száraz a hajam mivel hidrogén szöke és hamar kiszárad ezzel kicsi nedvességet adok neki mindig :)
2011. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!