Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen vitamint ajánlatok...

Milyen vitamint ajánlatok hajra? 16/L

Figyelt kérdés
Nagyon hullik a hajam. Ricinus olajt próbáltam, de csak még több hajam volt a lefolyóban..:S valami kapszulát gondoltam most kipróbálni. Esetleg Biovanne, Revaild? vélemények?
2012. okt. 15. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Jót hallottam azokról, bár saját tapasztalatot nem tudok megosztani. Én a Bérestől szedtem a Szépségvitamint, árban is kedvezőbb volt és valóban hatásos. A hajam nem hullott és a körmöm is erősödött. De a fentiekről is tényleg pozitívat hallottam eddig :)
2012. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos jók a fent felsoroltak is, nem tudom azokat nem próbáltam, de én a Chen patika D-vitaminját szedem, és úgy nő a hajam, mint a gomba, a körmöm is erősebb. De kinek mi jön be.
2012. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Biovanne nem mindenkinek válik be mint amilyennek beállítják, Revalid valamivel jobb

Emellé szedhetsz vasat, mert sok esetben annak hiánya okozhatja a hajhullást

Ricinus olaj növesztésre alkalmas leginkább, hullást haj gyengeséget nem szokott megakadályozni

20/F

2012. okt. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdenéd szedni bármelyiket is!! Mennyit iszol naponta? Megvan a kb 2liter folyadék? Eszel mindent vagy válogatós vagy? Ha édességre vágysz megeszel egy almát vagy veszel egy tábla csokit? Ha éhes leszel napközben gyorskajáldába mész? Sportolsz? Mennyit idegeskedsz? Heti hányszor mosol hajat? Használsz-e egyszerre sampont,balzsamot,hajlakkot,hajolat stb.?... A rendes életmód legyen az első mielőtt vitamint, gyógyszert egyéb kezeléseket veszel igénybe! és akkor nem csak a hajadon vennéd észre a változást!:)
2012. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a és e-vitamin jó rá, de lehet, hogy nem vitaminhiány áll a háttérben. Amúgy csak a lefolyóban marad sok hajad? Vagy egész nap sok hullik és látszik mindenhol? Tavasszal és ősszel nem baj, ha sok marad a lefolyóban, mert ez csak a cserélődés miatt van és ilyenkor nagyobb kihullott szálak mennyisége. Ez természetes folyamat. Ha viszont pl csomókban hullik, akkor menj hormonvizsgálatra.
2012. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

13:35

2 liter folyadék simán megvan, emellett naponta 20-30percet futok is, mikor mennyi időm van. Általában otthon eszek, nem gyorskajáldába, de van hogy nagy ritkán megeszek egy szendvicset. Csokiból nagyon keveset eszek.. Idegeskedni elég sokat szoktam sajnos, mivel a szüleim sokat veszekszenek.. :/ Régen majdnem minden nap mostam, de nem hullott ennyire.. Már vagy fél éve Heti 2x-max 3x szoktam megmosni. amit felsoroltál, mindent szoktam rá tenni általában.


16:19

igazából nem csak a lefolyóban. már azt veszem észre, hogy a házban mindenhol van a hajamból, és ez nagyon elkeserít. mivel vékony szálú a hajam, így már túl kevésnek tűnik. Valószínűleg az is rátesz egy lapáttal, hogy szoktam festeni barnára 2 havonta nagyjából.. de nagyon szeretném ha maradna hajam, mert ha így folytassa, már nem sokáig lesz :(

köszönöm az eddigi válaszokat.. :)

2012. okt. 15. 23:44
 7/10 anonim ***** válasza:
16:19 vagyok. A fogaid rendben vannak? Egyik ismerősömnek eszeveszettül hullott a haja egyetlen rossz fogától. Végül nem tudom, h mi lett a fog sorsa, de valahogy kezelték és a hajhullás abbamaradt, pár hónap múlva már szép volt megint a haja.
2012. okt. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát van pár rossz fogam, de mivel mikor fájt, végül mindig elmúlt, ezért nem kezeltettem. lehet ez is a gond? :o
2012. okt. 16. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez a gond. Ha fáj a fog, arra nem szabad legyinteni, mert nagyon sok problémát fokozhatnak, és nem csak a szádban.
2012. okt. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a jó tanácsokat. Holnap beszerzem a Revalidot, és elmegyek a fogorvoshoz is, megjavíttatom az összes fogamat :)
2012. okt. 17. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!