Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj mellé milyen...

Ricinusolaj mellé milyen vitamint tudtok ajánlani hogy ne hulljon annyira a hajam?

Figyelt kérdés

növesztem a hajam, azért használom a hajpakolást, de mostanában sok hullik. olvastam B-vitaminról meg hajvitaminokról. mit tudtok ajánlani ami akár még növeszti is a hajat? Ha lehet akkor olcsóbb megoldás is érdekelne


köszönöm!


2012. okt. 2. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon hullik a hajad, hagyd abba a ricinusolaj használatát. Nem egészséges, ha nagyon hullik a hajad, ilyenkor nem ajánlatos használni.


Én tavasszal das gesunde plus haar vital komplex-et szedtem, dm saját márkája, 2 havi adag 1000Ft körül van, tehát nem drága. Amit akkor észrevettem: a hajam erősebb lett, nem töredezett olyan gyorsan, mint korábban. Amit hosszútávon észrevettem, és szinte biztos, hogy sok más mellett ennek a számlájára is írhatom, hogy ma már sokkal egészségesebb, szebb, puhább, selymesebb a hajam, mint régen.

Most tervezek őszre még egy kúrát, nekem ez nagyon bevált. :)

2012. okt. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

annyira nem hullik a hajam és nagyon sokat használ a pakolás, szóval azt nem szeretném abbahagyni :)

ez jól hangzik, majd utánajárok drogériákban. mondjuk az nekem nem gond, mert erős szálú a hajam (pedig vasalom :) ) és nagyon dús is szóval nem észrevehető hogy hullik csak én látom amikor fésülködök pl. :)

2012. okt. 2. 19:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!