Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy és mennyi Cebiont vagy...

Hogy és mennyi Cebiont vagy más vitamint adtok babátoknak? 11 hósnak mennyit lehet? Mit ajánlatok Cebionon kívül v helyett? Milyen az a Multikid?

Figyelt kérdés
2009. okt. 16. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Cebiont kap (7 csepp/nap), meg MultiKid + vasat (5 ml/nap).

1 éves lesz hó végén.

A MK szirup narancsízű, benne vas, E, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, A, D3 vitamin. (Bocs, telefonon csak így tudom beírni.) 4 hós kortól adható.

2009. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cebion 2x Multivitamin: napi 1 teáskanál+Cebioncsepp,napi 10csepp.Mi ezt szedjük.
2009. okt. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cebion most napi 2x10 csepp, a Multi Kidet is kapta 50 ml/nap de azt nagyon utálta és nem is vált be. Nálunk étvágytalanságra adtam neki. Aztán kipróbáltuka Flavin 21-et. Na ezt kapja azóta is. Az étvágya is kitűnő lett és tele van antiosidánsokkal meg falvonoidokkal. Gyümölcsök és zöldségek tiszta koncentrált kivonata. Napi egy kávéskanálnyit kell adni. Az íze is finom. És mi szülők is elkezdtük szedni immunerősítés gyanánt. Csak ajánlani tudom. Ha érdekel írj és megírom priviben hogy honnan lehet beszerezni. 17 hós kislány anyukája
2009. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsónak! Nem tudok neked privit küldeni, küldenél te nekem? Érdekelne hol lehet beszerezni és mennyiért. Köszi előre is!
2009. okt. 16. 19:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Írtam neked privit. Üdv.
2009. okt. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!