Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran mossátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem a hátam közepéig ér kb és úgy mosom,hogy vasárnap este és szerda este. MErt valahogy utálom azt az érzést, hogy már nem friss, hanem kezd zsírosodni és sehogyse áll. Nem baj ha ilyen gyakran mosom?

2012. szept. 26. 14:23
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

kedd, csütörtök,vasárnap :DD


zsírosodik hamar szóval muszáj mosni I love kamaszkor xdd

15L

2012. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) akkor most megnyugodtam. Csak mert a barátnőm heti 1x mos hajat, és mindig csesztet, hogy minek mosom olyan gyakran. Különben ahhoz képest,hogy heti 1x mos hajat, nem látszik rajta. De lehet, hogy azért mert barna és vastagszálú haja van. Amúgy nekem is sajnos már a harmadik napon zsíros. ... :(
2012. szept. 26. 16:33
 13/20 anonim ***** válasza:
58%
Kedd, csütörtök, vasárnap én is.:D
2012. szept. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
58%
Kétnaponta, mert hamar zsírosodik, én is próbáltam már hogy ritkábban mosom az se segített
2012. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
58%

1 teljes hetet nem bír ki a hajam mosás nélkül, mert addigra már nagyon zsíros lenne. Tehát én kb. 5 naponta mosom meg, így még pont jó.

Én meg azért félek a sűrűbb hajmosástól, mert rengeteg hajat veszítek ilyenkor...aztán félek hogy a végén nem marad majd hajam. Hátközépig érő fekete hajam van.

2012. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
Heti 2x.
2012. szept. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Változó. Van, amikor csah egy héten egyszer, vasárnap mosom meg, de van, hogy 2x, vasárnap és szerdán.

Régebben nekem is gyorsan zsírosodott a hajam, de hál'istennek kinőttem vagy nem tudom, ráadásul amióta nem vasalom a hajam, még kevésbé zsírosodik a hajam. Szóval még a 4. nap is jól néz ki a hajam, nem zsíros, nem lapul le nagyon (bár tény, hogy ilyenkor már hajlamos vagyok rásegíteni: hajtő bevizez, fej lehajt és hajszárítás, ettől újra szép tartása lesz a hajamnak), de még az 5. nap is simán tűrhető.

Viszont hétvégén nem nagyon járok sehova, ezért van, hogy csak hetente 1x mosok hajat.


De olyan is van, hogy össze-vissza jön ki a dolog. Múlthéten pl. megmostam szerdán is a hajamat, viszont így vasárnap még nem volt zsíros és sok dolgom volt, ezért nem mostam meg a hajam csak hétfőn. Így viszont még pénteken is simán jó lesz a hajam, szombaton is vállalható lesz, vasárnap meg már úgy is hajat mosok. :)


Egyébként a heti 2 hajmosás belefér, nem túl sok. :))

2012. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én heti egyszer samponnal, és egyszer meg csak leöblítem vízzel(Mikor már zsíros lesz úgy az 5. nap után.)
2012. szept. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én augusztusban mostam utoljara mikor a new yorker nyitott az alleban az nem tudom hanyadikan volt. De azelőtt meg júli 4 én mégazelőtt június elejen. Tehát átlag havi 1 de most még több maradt ki. Felsleges túlmosni a hajad nekem nem is zsíros.
2012. szept. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem olyan derekamig érő hajam van, és az a baj hogy gyorsan zsírosodik (pedig nem használok semmi felé balzsamot meg ilyen kenceficéket rá...)és 2-3 naponta meg kell mosnom, nincs mese, mivel csak nem mutatkozhatok zsíros hajjal, pedig tudom, hogy 2-3 naponta NEM egészséges mosni. Olyan gyakran most, amilyen gyakran érzed, hogy kell.
2012. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!