Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti milyen gyakran...

Lányok! Ti milyen gyakran mossátok a hajatokat?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem a hátam közepéig ér kb és úgy mosom,hogy vasárnap este és szerda este. MErt valahogy utálom azt az érzést, hogy már nem friss, hanem kezd zsírosodni és sehogyse áll. Nem baj ha ilyen gyakran mosom?

2012. szept. 26. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
3 naponta mosom, sajnos a 3. nap már zsíros. Én sem szeretem, mikor már teljesen lapos. Az enyém fenék alá ér. Szeretek hajat mosni, csak azt utálom kivárni, mire megszárad. 3x annyi hajam van, mint az átlagnak, úgyhogy emiatt szárad lassan. Ha este megmosom másnap délutánra szárad meg teljesen.
2012. szept. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%
Én heti 1x mosom.A heti 2x mosás nem árt a hajnak,tehát nem baj.
2012. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
58%
én minden este megmosom szóval nyugi:D és az összes osztálytársam is naponta mossa, és egyáltalán nincs baja hajamnak, hátközépig ér és dús:)
2012. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Kétnaponta (kellene) mert irtó hamar zsírosodik. Kipróbáltam már hogy ritkábban mosom, hogy hátha akkor nem zsírosodik be olyan hamar. Hát nem jött be.
2012. szept. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Én is úgy mosom,mint te és nekem is addig ér :D
2012. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Nekem zsíros hajam van, ezért nem is moshatom gyakran, csak hetente kénes samponnal, már javul szerencsére tőle.
2012. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Heti egyszer. Nagyon sokáig naponta mostam, de minél több vegyszert tettem rá, annal jobban zsírosodott.


Aztán szépen fokozatosan leálltam, előbb csak minden másnap, majd minden harmadnap mostam... és így tovább.

Szerencsére fél év alatt vissza állt a hajam állapota normálisra. Nem zsírosodik, nem korpásodik olyan hamar.


Persze nyáron gyakrabban kell mosnom, de olyankor meg nem használok sem sampont sem semmit. A nagy meleg miatt úgyis minden nap, vagy naponta többször vizezem be.


De ha zsíros, akkor copf, vagy valami rendetlen konyt a nyerő. Jutubon keress rá a "messy bun" kulcsszavakra és rengeteg jópofa, egyszerűen elkészíthető konyról látsz majd videót.

2012. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Ugyan úgy vagyok vele, mint te. Én elég gyakran mosok hajat. Ilyen időközönként: vasárnap, kedd, csütörtök. Hétvégén általában csak vasárnap mosom meg, mert ilyenkor itthon b@szom a rezet, nem nagyon megyek sehová, tanulok, max nagyszüleimhez, vagy keresztanyámhoz megyek.


Nem valami hosszú a hajam, lapockám felett 5-10 centire van a leghosszabb pontja, mellesleg nagyon sok, és vastag szálú hajam van.


18l

2012. szept. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
58%
Kétnaponta. A 3. napon már nagyon csúnya zsíros :S
2012. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Julcs.Julcs.aaajucsi ***** válasza:
71%
én vasárnap este utána szerda este de van olyan h csak csütörtökön vagy pénteken
2012. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!