Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor fürdötök? Fürdés után...

Mikor fürdötök? Fürdés után mit csináltok még?

Figyelt kérdés

Én zuhany után általában fekszem is, néha kicsit filmezek/gépezek, de pl. "piszkosabb" székre nem ülök csak köpenyben. Ha este buliba megyek azelőtt szoktam néha, vagy ha leizzadtam, piszkos lettem, nagywc-n voltam.

Másokhoz képest tisztaságmániásabbnak érzem magam, pl. párom fürdés után leül a földre, más ismerős délután fürdik utána megy erre-arra, amikor hazamegy már nem zuhanyozik, szerinte a napi koszt lemossa délután, majd újra utcai ruhát vesz. Aki reggel fürdik és este nem, annak nem rossz "piszkosan" aludni? Még ha otthon is ült, akkor is leizzad, pisil, stb...



2012. szept. 15. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Én reggel is és este is fürdök, az a biztos! Én sem viselném el, ha "koszosan" kellene lefeküdnöm...kellemetlen érzés...:S

Teljesen egyet értek veled! Az emberek elég igénytelen tudnak lenne ilyen téren! Persze nem mindenki!:)

De van egy olyan érzésem, hogy elég sokan!

2012. szept. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
általában reggel szoktam lezuhanyozni, ha nagyon koszosnak érzem magam estére akkor is, de van, hogy csak a lábamat mosom meg és macskamosdással fürdök meg.
2012. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Este vagy délután szoktam zuhanyozni. De este sem közvetlenül lefekvés előtt, inkább pár órával előtte. Délután meg akkor, ha tudom, hogy már nem megyek sehova, de úgy érzem, le kell zuhanyoznom azonnal, nem bírom megvárni az estét.

Én kicsit túlzásnak tartom, hogy nem ülsz le "piszkosabb székre" stb. Nálunk elég tisztaság van, akkor se leszek koszos, ha a földre ülök... Sőt, este a szőnyegen fekve szoktunk sokszor filmet nézni.

2012. szept. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Egyébként azt hiszem tisztaságmániás vagyok ezen a téren, rendszeresen takarítok szóval nincs kosz, de pl. a párom szaladgál egy sütivel a kezében, morzsázik, utána mezítláb felszedi és behozza az ágyba, ő összevissza fejjel lefelé is szokott feküdni, "morzsáslábas" lesz a párna..

Én nem raknám rá a lábam a párnámra, még ha papucsban is szaladgálok mindenhová.

2012. szept. 15. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha megvan én napi 3-szor/4-szer is lefürdök,nem tudom miért,így érzem jól magam.Átlag hétköznapokon reggel-este.Hétvégén a reggeli zuhanyzás néha kicsúszik délelőttre,akkor már este nem fürdök.
2012. szept. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én reggel-este fürdök.
2012. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor, hogy már nincs meleg napi 1x zuhanyozok, este. Nyáron 2-3x szoktam. Amikor tornázok persze azután lezuhanyozok nap közben, vagy kutyázás, kertészkedés után is. Este fürdés után még 1-2 órát fent vagyok, de már csak netezek vagy tévézek az ágyból.
2012. szept. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Reggel alaposan mosakszom, este zuhanyzok, utána már nem iagzán csinálok semmi "piszkosat" olvasgatok, tévézek, gépezek, ilyesmi.

Nem gondolom, hogy különösebben tisztaságmániás lennék, de vannak dolgok, amikben nem ismerek bocsánatot, például ha nincs megágyazva, nappali ruhában nem lehet ráülni/ráfeküdni a bevetetlen ágyba (utálom ha valaki heverészik a tiszta ágyban, amiben alszok, miután kint rohangászott a koszban).

2012. szept. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában este fürdök, utána ágyba bújok, vagy még leülök kicsit a gép elé, körmöt festek, stb. De ha olyan napom van, hogy nem csináltam semmi különöset, és tudom, hogy másnap nem megyek sehova, akkor nem szoktam megfürdeni, csak kezet, és arcot mosok, hiszen nem vagyok büdös, sem koszos.
2012. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!