Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megváltoztatnád a frizurád,...

Megváltoztatnád a frizurád, hogy a kiszemeltednek jobban tetszél?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 12:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

De igen, csak meg kell nézni, hogy vágják... Ne hurrogj le senkit, ha nem értesz hozzá. Nem egyenesen vágják el a hajszálak végét, hanem ferdén, így nagyobb felületen hántják le róla a külső védőrétegét, ezért sokkal hamarabb elhasználódik.

Így fog kinézni a ferdén vágástól: [link]

És ilyen, ha egyenesen van vágva: [link]

Akkor szerinted?

2012. aug. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Te aztán nagyon értesz hozzá,nem csak az a tépett haj,ami nyesővel van vágva.Ha nyesővel csinálják lehet ilyen lesz,de ha ollóval vágnak tépett hajat,akkor nem.
2012. aug. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Pl ha a hajat pontvágással készíti egyáltalán nem lesz olyan a hajszálak felszíne,mint amit linkeltél.
2012. aug. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát én csak akkor csinálnám ha nekem is tetszik a végeredmény
2012. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor változtatom a frizurám ha nekem valami más megtetszik. Egy pasi miatt nem.
2012. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenkinek. Nagy változtatást én sem engednék, de egy új fazon belefér. :) Találtam olyat, ami nagyon tetszik.
2012. aug. 27. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!